Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, имам въпрос към вас. Касае се за телефона meizu m6 - в ревюто ви в сайта пише, че е с четириядрен процесор 1,5 MHz. Наскоро си го закупих на изплащане от мобилния оператор, чийто абонат съм и оттам на няколко пъти ме увериха, че процесорът му е осемядрен. Много моля да внесете уточнение, за да знам дали са ме подвели и да се обърна към съответните институции. Също така ми се каза, че е излязъл преди три месеца, но след направената от моя страна проверка се оказа, че моделът е миналогодишен, а от три месеца е на българския пазар, което също си е подвеждане. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 3 минути, Kameliya Georgieva написа:

Здравейте, имам въпрос към вас. Касае се за телефона meizu m6 - в ревюто ви в сайта пише, че е с четириядрен процесор 1,5 MHz. Наскоро си го закупих на изплащане от мобилния оператор, чийто абонат съм и оттам на няколко пъти ме увериха, че процесорът му е осемядрен. Много моля да внесете уточнение, за да знам дали са ме подвели и да се обърна към съответните институции. Също така ми се каза, че е излязъл преди три месеца, но след направената от моя страна проверка се оказа, че моделът е миналогодишен, а от три месеца е на българския пазар, което също си е подвеждане. Благодаря предварително!

Meizu M6 е с процесор Octa-core (4x1.5 GHz Cortex-A53 & 4x1.0 GHz Cortex-A53) , тоест 8- ядрен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефонът ползва така наречената big.LITTLE архитектура - няколко "големи" и няколко "малки" ядра (в случая 4+4), които се сменят в движение - големите работят при нормална употреба на телефона, но заспиват и предават щафетата на малките при изключване на дисплея с цел пестене на батерия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...