Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

История на промените

Please note that revisions older than 30 days are pruned and will no longer show here

Няма история на редакциите, която да бъде показана или този коментар е редактиран от модератор.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от aivanov1
      Здравейте! Постоянно получавам съобщението, което виждате оградено в червено на скрийншота, и не знам какво да правя.
      Офис пакета ми е 2016, теглен е от Замунда, активиран е с KMSPICO и всичко си е точно. Но не знам какво се случва... Ако си сложа Офис пакета 2010, това дали пак ще се появява?

• от aivanov1
      Здравейте! Искам да ви попитам, между офис пакетите 2010 и 2016 коя от двете версии ми препоръчвате да използвам. Като стабилност и функционалност. Коя използвате вие и коя ми препоръчвате.
      2010 или 2016?
    • от Бонбон с катран!
      Хубаво е програмисти, дизайнери или каквито IT специалисти имаме наоколо, ако ги има, че като чели изглежда никакви ги нямаме, да поразгледат кода за интегриране на новите компютърни гласове. Дадена е възможност да свалите нужното и да използвате по някакъв начин сорса, но не ми е ясно в каква насока е. Целта е да може да ползваме гласовете за глобални нужди, ако може и без интернет връзка.

• от Атанас Димов
      Здравейте ! Някой да е имал следния проблем при инсталация на windows. Когато сложа програмата която ми прави флашката. Без да пипам настройките инсталацията тръгва. Стигам до там да избера диск и не ми дава да инсталирам защото трябва да в GPT. Правя го да е GPT и става това с линиите.

• от Бонбон с катран!
      За никой не е тайна, че последните години Майкрософт направиха някакво подобие, имитация на система! Хората например, очакват да използват няколко работни плота, както да вземем за пример Андроид - телефоните си имат няколко прелиствания на работния плот, докато Майкрософт имат няколко дубликата на работния плот! Каквото в единия, такова и в другия! И така вече пета година не могат да направят система. За какво аджеба е тази функция е истинска мистика за мен!   Защо им е на хората да правят дубликат? Сигурно имат някакъв безсмислен отговор от разработчика?
      Тъй - отговора е, че отваряш приложение и то е отворено в друга среда. Във всяка една среда по някое приложение.

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване