Премини към съдържанието
Klijes

Батут/трамплин за скачане вкъщи

Препоръчан отговор

Здравейте!

Искам да си взема батут, с който мога да скачам вкъщи с цел раздвижване/отслабване/стягане/забавление, но имам няколко проблема при избора ... всички ми казват, че тези батути са за открито пространство или за деца. Искам да си поръчам по интернет, но ме е страх да не се окаже нефункционален с оглед на това, че няма къде навън да го държа - в апартамент съм. Моля, дайте линкове или ми препоръчайте такива за домашно ползване, също ако имат и някаква изолация откъм шум, за да не смущавам съседите.

Благодаря!

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как ще скачаш на батут в къщи, нали ще си шибнеш тиквата от таваня :D
Като искаш да се раздвижваш, ходи на  фитнес или тичай в парка.

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, AAUUXX написа:

Как ще скачаш на батут в къщи, нали ще си шибнеш тиквата от таваня :D
Като искаш да се раздвижваш, ходи на  фитнес или тичай в парка.

Имам даже бягаща пътека, ама е много досадно и ми омръзна ... батутът искам да не е с голям отскок, да се скача малко 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами може да пробваш с нещо такова:

https://www.get.bg/batut-spartan-96-sm.html

само че това е до 70 кг, ако си повече, най-вероятно ще ти трябва по-голям. При стандартна височина на една стая около 2.60 м, батута е на поне 30 см от земята, остават около 2.30. Ако си под 1.70 горе-долу ще можеш да скачаш, но освен ако нямаш към 3 метра или повече таван и ако си над 1.70, ще трябва поне да си слагаш каска и да можеш да мажеш и боядисваш за всеки случай.

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.