Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, трябва ми лаптоп за работа в автосервиз с диагностики и програми и се спрях на 2 модела като за Леновото намерих мнения че са доста надеждни. Моля мнение за другия и като цяло сравнение:

1. DELL Latitude 6430u 

2. Lenovo Thnikpad X220

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

DELL Latitude 6430u 

Имам го от 6 месеца и съм супер доволна!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, ivan_pz написа:

Здравейте, трябва ми лаптоп за работа в автосервиз с диагностики и програми и се спрях на 2 модела като за Леновото намерих мнения че са доста надеждни. Моля мнение за другия и като цяло сравнение:

1. DELL Latitude 6430u  

2. Lenovo Thnikpad X220 

Какви и колко порта ти трябват на машината? Под каква ОС ще работят въпросните програми, какви са изискванията им?

Сравнение на база на какво искаш?

Сравни ми една Toyota Celica и Mitsubishi Lancer!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, plamen_petrov_80 написа:

Какви и колко порта ти трябват на машината? Под каква ОС ще работят въпросните програми, какви са изискванията им?

Сравнение на база на какво искаш?

Сравни ми една Toyota Celica и Mitsubishi Lancer!

Com портове и USB портове. Сравнение в смисъл кой какви проблеми е известно че има и като цяло кой е по-читав.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко COM порта ти трябват и колко USB порта? USB портовете коя версия трябва да са?

преди 19 минути, ivan_pz написа:

Под каква ОС ще работят въпросните програми, какви са изискванията им?

И двата имат един основен проблем - няма как да ги закупиш чисто нови, а от там следва като при старите коли - всяка си има собствен характер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, plamen_petrov_80 написа:

Колко COM порта ти трябват и колко USB порта? USB портовете коя версия трябва да са?

И двата имат един основен проблем - няма как да ги закупиш чисто нови, а от там следва като при старите коли - всяка си има собствен характер.

Няма значение колко порта имат(стига да са повече от 1 естествено) а за версията няма проблем, тъй като повечето ми уреди използват 2.0. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм в този бизнес.Ползвам три лаптопа,DELL D600,DELL D630 и HP 255 G4.И са ми малко.

Ако вземеш и двата,няма да збъркаш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5.11.2018 г. в 19:34, ivan_pz написа:

1. DELL Latitude 6430u 

2. Lenovo Thnikpad X220

Първия е 14", другия е 12.5" дисплей... Отделно първия е с поново поколение иви бридж... другия е със по старото санди бридж. Аз бих взел леновото -като една идея по надеждно/по-компактно/по-леко. По спомени-незнам дали е важно -но мисля че леновото няма усб 3.0, докато на другия видях че има -ако това е важно.  Важното е каква е гаранцията, в какво състояние са -клас А/Б и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.