Премини към съдържанието
gig93

Липсващ пряк път GfxUIEx.exe??

Препоръчан отговор

Става дума сайта на НАП, където трябва да кача нещо и да го после да го подпиша с електронен подпис. Преди нямаше проблем, но сега при опит за качване на самият файл не ми излизат папките а ми излиза Липсващ пряк път GfxUIEx.exe, трябва да дам прегед и отказ 5-6 пъти докато случайно стане и ми излезе прозореца, които трябва за да си намеря съответният документ? Искам да попитам това нещо с драйвери ли е,  с JAVA ли е проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едва ли проблема е само с НАП и подписа.....

Това е Control Panel-a, на Интелската видео карта. По принцип, този файл трябва да се намира в C:\Windows\system32\

Да ме би проблема да се е появил след опит от страна на W10 за ъпдейт на драйверите за картата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows 8.1 e. Ако преинсталирам интелските драйвъри дали ще се реши проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли го този файл в локацията, която написах горе? Много объркано и неясно обясняваш. Какви папки, какъв shortcut се търси, кой го търси....?

Я дай един screenshot на съобщението! Можеш ли да отвориш нормално Control Panel-a  на Intel HD Graphics 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.