Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, смятам да взимам този тв тунер. Интересно ми е само дистанционното с блутут ли е, с око ли е, защото искам да го включа отзад в компютъра и ако окото е на самата джаджавка не ми върши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво ще се ползва въпросния тунер?

Винаги можете да ползвате USB удължител за да изнесете устройството.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За десктоп ще се ползва, за да се гледа цифрова телевизия. В предното usb e ясно, че не е удобно да е включено и в него да влиза кабел. Компютъра ми е ниско и има маса между него и леглото, така че ако го изнеса отстрани кутията и окото е на самото устройство няма да хваща, а ако го сложа някъде по бюрото с включен в него кабел пак не е приемливо. Та за това питам :)

Едит: или ако може да ми препоръчате модел в който се включва окото в отделна буксичка по него или нещо такова да си изнеса само окото ще бъда благодарен. И да има драйвъри за 10-ка :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ефирна цифрова телевизия ли? Тази в България e MPEG-4 (ако не бъркам), а този тунер го гледам като MPEG-2.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво ще спечелиш с този тунер? Вече два продукта съм купувал от тях. Първия поддръжката прекрати след 2 години от покупката, несъвместимост софтуера с хардуера. Новите системи не го приемат. Втория е хибрид с цифрова T2 - след няколко минути или половин час на работа качеството на телевизията зависва и не може да се качи повече от 5% при което изображението се срива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.