Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

• ×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Lariibalki
      Здравейте преди 2 дни си взех Asus Tuf fx505dv , и проблема е че като инсталирам игра и след като направя всичко което се изисква за да подкараш играта или излиза прозорец с черен екран седи около 10 секунди и ме връща на десктопа , или просто излиза малък прозорец с логото на играта седи пак около 2-3 секунди и изчезва , а игрите са Call of Duty: WW3, Forza Horizon,Middle Earth:Shadow of War,Star Wars Jedi: Fallen Order. И така със всичките е едно и също, а понеже се усъмних че няма как да е от 4 различни игри ги инсталирах на предишния лаптоп със същия Уиндоус игрите тръгват но сечат което е нормално защото е слабичък, но разбрах че не правя аз грешка поразрових се ,и видях някой неща от които може да е било , махнах си антивирусната, пуснах лаптопа в девелопър мод , инсталирах всички възможни ъпдейти ,инсталирах Microsoft visual c++, инсталирах DirectX,проверих да не би игрите да тръгват с вградената видео карта но не тръгват с РТХа, смених monitor scalling 100% после и до 125% и нищо не помога, ако някой има идея ще съм много благодарен.
      А това са характеристикте :
      ASUS TUF FX505DV 15.6" FHD 120Hz Thin Bezel Gaming Laptop (AMD R7-3750H, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, 512GB PCI-e SSD, 16GB RAM, Windows 10)
      Processor Brand AMD Processor Type None Processor Speed 2.3 GHz Processor Count 4 RAM Size 16 GB Memory Technology DDR4 Computer Memory Type DDR4 SDRAM Maximum Memory Supported 24 GB Hard Disk Technology Mechanical Hard Drive Hard Drive Interface eSATA Graphics Chipset Brand NVIDIA Graphics Card Description Dedicated Graphics RAM Type GDDR6 Graphics Card Ram Size 6 GB Graphics Card Interface PCI-E Wireless Type 802.11a/b/g/n/ac Number of USB 3.0 Ports 5 Number of HDMI Ports 1 Optical Drive Type None Operating System Windows 10                                                                                      
    • от balki09
      Здравейте, в търсене съм на лаптоп, предназначен главно за кодене, ползване в университета и малко за леки-средни игри. Имам нужда от насока за точният продукт, покриващ се в бюджета ми.Държа главно за хубав процесор, повече рам, дисплей, ssd, батерия и ако има как да ги съчетаем и с някакво gpu.Теглото не е от голямо значение. Характеристиките, за които се оглеждам са следните:

Бюджет: 1900~
      +CPU: i5-i7 [(4 core;6mb cache)по възможност от 8th Gen]
      +RAM: 8gb+ (по възм. повече GB, ddr4, 2400mhz)
      +HDD: без значение.
      +SSD: 256gb+ (M.2 NVMeилиM.2 PCIe)
      +GPU: по възможност с външна
      +Display: 15.6”
      +Resolution: 1920x1080
      +OS: ако може с win10, не е задължително.

За сега съм се спрял на Lenovo Thinkpad E серията. Благодаря предварително!
    • от Raze
      Ето какви видеокарти според Steam ползва средния потребител през годините до сега:

• от ChromaCat
      Здравейте,
      Правя раздаване на играта Rise of the Tomb Raider. Можете да участвате като кликнете на линка:
      https://gleam.io/Mr2J8/rise-of-the-tomb-raider-steam
      Тегленето е на 29ти Ноември.
      Успех!

• Дарение

• Добави ново...