Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Нароченият за нов император при криптовалутите Stellar разхвърля из ентусиазираните си ранни поддръжници еквивалента на $25 в Lumens на калпак.
http://fortune.com/2018/11/06/blockchain-stellar/ 
https://ethereumworldnews.com/stellar-foundation-to-airdrop-150-million-in-xlm-to-blockchain-wallet-users/

Как? Чрез инсталация на https://www.blockchain.com/getcrypto , за който я няма. 
Е, има и уловка - предоставяне на пълни данни и снимки за вас. От друга страна онова правителство вече ги имат, така че нищо не се дава в повече ...

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно трябва да са  били 6 милиона ранните поддръжници, ако ще раздава 150 милиона на парчета по 25. Трудно ми е да го повярвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, sliderum написа:

Явно трябва да са  били 6 милиона ранните поддръжници, ако ще раздава 150 милиона на парчета по 25. Трудно ми е да го повярвам.

Това не е  за 'старите',  а за 'новите ранни' които се регистрират в Blockchain.com на посочения адрес. И както е обявено по-горе:

The Stellar Development Foundation has partnered with the Blockchain Wallet to airdrop $150 Million worth of XLM to the users of the wallet. According to The Block, the first batch of XLM will be distributed this week to all who sign up to use the Blockchain wallet.

и още:

With respect to the value of XLM being airdropped per user, the team at Blockchain wallet states that once identity has been verified after signing up on the wallet, $25 worth of XLM will be distributed to each individual. There is also a first-come first-served clause in the airdrop that states:

Offer available until XLM giveaway supply is depleted. Limit of one XLM airdrop per person, unless participating in any bonus activities.

A person can receive the XLM airdrop in only 1 Blockchain Wallet.  XLM is provided on a first come first rewarded basis, with priority for those with the oldest, completed (i.e., accounts with a verified email address) Blockchain Wallets.

Participants must have an eligible account, be willing to verify their identity, and reside in an eligible market or jurisdiction.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, sliderum написа:

6 милиона ранните поддръжници, ако ще раздава 150 милиона на парчета по 25.

150 милиона не са  много

тва са си джобни за олигарсите .

НО

прави ми впечатление през последната седмица

че масово се продават ригове

което е сигнал за губeне на интерес към криптовалутите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Yvan Sergeеv написа:

150 милиона не са  много

тва са си джобни за олигарсите .

НО

Toва с копането (биткоин, етер, монеро и т.н) е остаряла концепция, затова. Изкопаемите криптовалути нямат бъдеще.
Сега на дневен ред идват криптовалутите с консенсус при емитиране, няма копане вече. Примерно XRP, XLM - направо ги емитират по 100 млрд бройки, и си имат структури за регулиране и контрол. Финансовите институции и банки са по-склонни да застанат зад този вид криптовалути, защото волаталността е далеч по-ниска от досегашните изкопаеми такива.  Примерно Уникредит вече оперират за разплащания в XRP.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тие от ***кредит, сигурно няма да се разсърдят че им правиш реклама. 

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никаква реклама целенасочено не съм тръгнал да им правя, посочих ги за пример като едни от първите, просто скоро всички банки по света ще оперират с криптовалути - съществуващата SWIFT система върви към пенсиониране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да ...

на 8.11.2018 г. в 15:38, Yvan Sergeеv написа:

бях отново прав 

биткойна се срина  още 

така де защо да се копае като могат да си кажат 

абе се едно сме ги изкопали дай да не харчиме ток и хардуер

е тука в  нод пад  си пишеме по  100 милиарда виртуални долара и ти на мен аз на теб 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мааалко си в грешка. не е липса на интерес, а на изгода - разходите за копаене - оборудване+тоци  не покриват приходите от изкопаното 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, whitepixel написа:

мааалко си в грешка. не е липса на интерес, а на изгода - разходите за копаене - оборудване+тоци  не покриват приходите от изкопаното 

ами сметката за тока не се плаща  в биткойни а в долари ;)

зад биткойна въобще крипто валутите  не седи една поставена тухла а изхарчена енергия 

в реалния свят  пари-покупвателна  способност  се определя от извършено полезно действие 

криптото е зеро полезно действие   следователно>....  абе да продават ако въобще има някой 4000 долара да  поеме горещия картоф  или гранатата с махнатата халка 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.