Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте приятели ! Тъй като съм нов и имам едно за мен неприятно проблемче,моля да ми помогнете .Не зная темата дали е за тук ако не е моля модератор да я сложи катето и е мястото,благодаря му предварително ! Та проблемат ми е следния имам видео карта Nvidia Palit Gts 450 2 gb 128 bit . Та като съм на работен плот и в браузара имам видждането че графиката буквите иконките са малко по зле кадно се виждат като чели по лоша картина,а като е в игра клип качеството на картината е перфектно .Ако някой има решение или да ме посъветва как да се избистри качеството на картината при работния плот и браузара ще съм му много благодарен с помоща ! Давайте всякакви предложения и съвети, благодаря ви предварително за отговорите ,и късмет на всички !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква е максималната резолюция на монитора? В настройки на дисплей каква резолюция и честота на опресняване са зададени?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1440x900 е зададена максимума който се препоръчва ! на 60 хрца е има иначе и 75 истинаски цвят на по голямото е 32 бита !

благодаря ти приятел стана идялно беше на 60 хрца аз го сложих на 75 и картината на работния плот стана просто идялна и в браузара !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задай го на 32 бита и максималната честота, която позволява. Какъв е монитора - марка/модел и как е свързан? Каква ОС? Инсталира ли последните драйвери от сайта на NVIDIA?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да като смених честотата от 60 на 75 хрца тръгна идялно картината ! Иначе монитора е BenQ G900W старичък е с обикновенния кабел си е свързан .Windows 7 64 bits sp1 .Последните дривери Nvidia са качени да 391.35 версия последната .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи това е бил проблема. Оптималната честота на монитора е 76 херца:

https://www.cnet.com/products/benq-g900w-19-inch/specs/

И каква е разликата между "обикновен" и "необикновен" кабел?!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не смисъл такъв не съм с HDMI а съм си с такъв който си е на монитора и на видео картата изходите най обикновен си кабел VGA кабела си !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HDMI / DisplayPort да не би да са необикновени? Всичките са си обикновени кабели са си. Проблемът идва, когато ситуацията опре до съществените различия между VGA / DVI / HDMI / DP, и на въпроса "с какъв кабел си?" отговориш "ми с обикновен кабел" - абсолютно нееднозначен отговор, който не върши никаква работа, и се налага да се губи време в питане на още въпроси, докато човекът вдене, че между въпросните портове има куп разлики.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.