Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте на всички, търся си Avee Player, но за Windows 7 защото той е само за windows 10. Пробрах с емулатора Bluestacks но там изкарва error когато вкарам музика в програмката. Прерових нета така и не открих.. Ако темата ми е в грешният раздел се извинявам предварително. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Winamp си остава The Best.

Какви са тези измислици не знам, но ако толкова го искаш - може да опиташ и с този Android емулатор: https://www.bignox.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Freem@n написа:

Какви са тези измислици не знам, но ако толкова го искаш - може да опиташ и с този Android емулатор: https://www.bignox.com/

Не си ме разбрал.. Avee Player-a не е за слушане на музика.. С Avee Player-a се прави клипчето, ето да видиш какво имам предвид.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо просто не я ползваш на някое истинско Android устройство ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Freem@n написа:

А защо просто не я ползваш на някое истинско Android устройство ?

Защото е спряна поддръжката за Android устройства..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталираш VMware Player или VirtualBox. След това, с помощта на една от двете програми инстлаираш Win10 и в него вече си инсталираш каквото ти трябва. Хем ще си имаш Уин7 като основна ОС, хем ще имаш виртуална машина с Уин10.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А как си го инсталирал на BlueStacks ?

Аз одеве си го инсталирах на моя тел и всичко е точно. Последната версия му е от 7 Септември тази година.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.daaw.avee&hl=en_IN

Със Samsung телефонче съм. Първо ми даваше грешка failed to initialize encoder video encoder: android.media.MediaCodec$CodecException:error0x90001001

но гледах клипове ( още ) и разбрах че просто трябва да избера OMX.google.h264.encoder и настройката Video codec profile трябва да е на Baseline. Всичко е ток и  жица.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, B0rn T0 P0rN (Forest*) написа:

Не си ме разбрал.. Avee Player-a не е за слушане на музика.. С Avee Player-a се прави клипчето

На баба ти фърчилото! Що се занимаваш с шарлатани, ами не си го направиш сам? Rainmeter има безброй ефекти! Ето на този клип има един от всичките подобен, който скача на музиката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Freem@n написа:

Най-добрия плеър за музика, под Windows, е AIMP.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Agentpat™ написа:

Най-добрия плеър за музика, под Windows, е AIMP.

Айде и ти... Тоя AIMP може ли да конвертира? Да поеме .MOD .MID .XM и да ги пригоди за уеб плеъри на MP3, WAV? Или само чака да му сложиш в устата готова музика?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Mlechko написа:

Айде и ти... Тоя AIMP може ли да конвертира? Да поеме .MOD .MID .XM и да ги пригоди за уеб плеъри на MP3, WAV? Или само чака да му сложиш в устата готова музика?

Това мен не ме интересува! Аз лично слушам и ползвам само Lossless формати. Иначе може да конвертира - да! Но ако ще го ползваш и за правене на кайма - страхувам се, че няма как да я поеме. ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, Agentpat™ написа:

Това мен не ме интересува! Аз лично слушам и ползвам само Lossless формати. . . . . .  ако ще го ползваш и за правене на кайма - страхувам се, че няма как да я поеме. ;)

Каква кайма? Говорим за музика на века... за Chiptune - може да чуеш някое друго парче от втората песен надолу. Съхранявам около 4800 песни на добри композитори и програмисти. Ако си мислиш, че няма чар в тези произведения, значи си музикален инвалид. На този пич кавърите ги няма никъде! Пази ги за себе си по сметка. :) 

@Agentpat™ всъщност мен ми трябваше чипа на тази песен, ще го чуеш някъде из клипа.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, B0rn T0 P0rN (Forest*) написа:

Здравейте на всички, търся си Avee Player, но за Windows 7 защото той е само за windows 10.

Инсталирах си го на Windows 10. Много як плейър. Мерси! 

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Mlechko написа:

Тоя AIMP може ли да конвертира?

Чакай сега - говори се за плейър, а не за конвертор, нали?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, DarkEdge написа:

Чакай сега - говори се за плейър, а не за конвертор, нали?

Еми @Freem@n казва, че Winamp е изключително добро решение, а @Agentpat™ отрича и твърди, че имало още по-добро, което е скопено. Това че плеъра има основна цел да възпроизвежда не го прави по никакъв начин най-добрия. Защото идва реч за гъвкавост и манипулация с музиката с плъгини. AIMP в сравнение с Winamp е инвалид в количка. От него нищо не можеш да очакваш, освен да ти лапа ресурса. Ако беше програма само за възпроизвеждане, ми че той видео плеъра ми VLC ще го изяде като 2 и 2! Някой много дълго време се заблуждава с глупавия AIMP.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Млечко...това е "моята" музика. Това слушам вече повече от 40 години и ще го слушам докато съм жив:

Ще ме извиниш, но тези кавърчета, които ми даваш за пример (в стил Супер Марио:lol6:) даже не мисля да ги коментирам. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8.11.2018 г. в 22:43, Mlechko написа:

На баба ти фърчилото! Що се занимаваш с шарлатани, ами не си го направиш сам? Rainmeter има безброй ефекти! Ето на този клип има един от всичките подобен, който скача на музиката.

Чудя се дали трябва да почна да говоря на Китайски, че да ме разберете.. Искам тази програма с целта, да правя музика за тубата(youtube), на мен ако ми трябваше просто да си слушам музика с visualizer на декстопа, щях да си намеря и без да попитам тука. И да допълня, на мене на баба ми фърчилото, на тебе па на деда ти футболните гащи. :)

@A.com За това не се бях сетил наистина, ще го опитам задължително благодаря много! :)
@Freem@n Ами то Bluestacks е като телефон, само дето ми изкарваше Error като се опитах да му вкарам музика, не знам защо но там Avee Player-a не бачкаше.. :D И не съм мераклия да си го свалям на телефона, предпочитам от компютъра. :P 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 22 часа, Mlechko написа:

@B0rn T0 P0rN (Forest*) като гледам човека и той го е качил в YouTube, пък е ползвал Rainmeter.

Немоа да те разбера, на индианец ли се правиш или си? От тоя шит Rainmeter и Avee Player има огрооооооомна разлика, имаш чича ти гугъл, виж какво представлява Avee Player-a, и тогава говори. :)

@A.com Не става и с двете програмките, всеки път ми изкарва това > ЦЪК и умира.. :D

Редактирано от B0rn T0 P0rN (Forest*) (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, B0rn T0 P0rN (Forest*) написа:

@A.com Не става и с двете програмките, всеки път ми изкарва това > ЦЪК и умира.. :D

Няма и да стане, но щом се инатиш и държиш ......... добре:giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, B0rn T0 P0rN (Forest*) написа:

@A.com Не става и с двете програмките, всеки път ми изкарва това > ЦЪК и умира.. :D

Искаш да кажеш, че не можеш да инсталираш VmWare и VirtualBox ли? Виж дали процесора ти се поддържа и ако не - защо не се поддържа? Изтегли по-стара версия на VMWare. Аз съм с AMD Athlon II X3 455 процесор и нямам проблеми с инсталацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, B0rn T0 P0rN (Forest*) написа:

Не става и с двете програмките, всеки път ми изкарва това > ЦЪК и умира.. :D

преди 1 час, A.com написа:

Изтегли по-стара версия на VMWare.

Най-последната работеща версия с всички поддържани процесори е VMware-workstation-full-12.5.7-5813279.exe - имам си я съхранена
Имаше начин да се инсталира версия 14 принудително като добавиш следния запис:

monitor.allowLegacyCPU = "true"

във файла:

C:\ProgramData\VMware\VMware Workstation\config.ini

Версия 15 която виждам, има опция "Игнорирай" - което означава, че няма нужда от никакви такива манипулации!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Mlechko написа:

Най-последната работеща версия с всички поддържани процесори е VMware-workstation-full-12.5.7-5813279.exe - имам си я съхранена
Имаше начин да се инсталира версия 14 принудително като добавиш следния запис:

monitor.allowLegacyCPU = "true"

във файла:

C:\ProgramData\VMware\VMware Workstation\config.ini

Версия 15 която виждам, има опция "Игнорирай" - което означава, че няма нужда от никакви такива манипулации!

Аз използвам VMware Player, която е безплатна. Workstation версията е една камара пари. :)

При мен версия 15.х.х.х на VMware Player се инсталира, инсталирах и Уин7, но клипборда и в двете посоки така и не пожела да проработи, та се наложи да инстлирам версия 12.5.5 build 5234757.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎9‎.‎11‎.‎2018‎ г. в 13:08, Agentpat™ написа:

Ще ме извиниш, но тези кавърчета, които ми даваш за пример (в стил Супер Марио:lol6:) даже не мисля да ги коментирам. ;)

Аааа не! Ти ме уби, най-касовите бюджетни проекти, Super Mario, Pacman, издават се патенти за музиката, наскоро в "Стани Богат" имаше въпрос за солидна сума, на един руснак му бяха използвали музиката от акордеон, звучеше в стила на Казачок.... :D Закупили са я от него с патент.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя програма е ползвана за този клип?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.