Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте приятели отново проблем . Та той е следния като вляза да гледам клип в youtube пример и като го пусна след 2-3 минути гледане картината забие ,говор има но всичко дуго забие картината си седи на едно положение и само се оправя с рестарт на компютара и при игра ми направи същото дайте съвет благодаря ви много !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

температурите са сравнително добре иначе дъното е- msi k9agm3-f, процесора е AMD Phenom 9550 Quad-Core 2.19 GHz,рам памет 5 gb на 667 ,видео карта nvidia palit gts 450 2 gb 128 bit ,захранването вчера го взех защото не ставаше за видеото което е power box amx-550w . Да не би да са драйвери !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обнови драйвера на видео картата, и тази рам памет 5GB нещо не естествено ми се струва, ако е някаква странна комбинация може и от рам паметта да е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз залагам, че проблема е в тази китайска бомбичка със закъснител "power box amx-550w". Супер измислено захранване, съдейки по цената ~25 лева. Смени това с нещо по-читаво, дори и втора употреба - Fortron, EVGA, Corsair и така нататък, което да струва поне 50-60 лева за около 400 вата. След това тествай всички компоненти под товар поне 15-20 минути по отделно и накрая ще се разбере проблема какъв е, ако не се оправи след смяна на "захранването".

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След малко отделено време по форумите за самата видео карта,открих че много хора имат същия проблем .Проблемът е че най новите драйвери на nvidia правят тази мизерия с замразяването на екрана,и забиването на картината.Свалих по стари драйвери на nvidia и вече от няколко часа проблемът въобще го няма,там кадето забиваше върви перфектно с часове.Благодаря ви все пак за отделеното време,и съветите който ми дадохте !!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак не е гаранция, че захранването няма да прави проблеми или да изгори нещо. Смени го с нещо по-читаво при първа възможност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Raze благодаря ти много за отделеното време,ще го имам в напредвит че и захранването си е за смяна !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.