Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Ще си закупувам след няколко дена телефон на Xiaomi, но се чудя между два телефона. Единия е Xiaomi Redmi Note 5 PRO, а другия е Xiaomi Mi A2 Lite. Главната причина поради, която се чудя е заради софтуера. Android One или MIUI е въпросът. Ако може да ми кажете някакви плюсове и някои минуси на двете версии, но като цяло за самите телефони също може да ми кажете минуси и плюсове. Все пак главната причина поради, която се чудя е Android One или MIUI.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Redmi note 5 pro, в момента съм с такъв и ти ги препоръчвам.Аз съм с 3-32 версията , но един колега има 6-64GB  и ми се струва далеч по-добро, има разлика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то става въпрос за ето този: https://allgsm.eu/xiaomi/522-560-xiaomi-redmi-note-5-64gb.html#/1-cvyat-black/7-pamet-32gb 
Обаче той е PRO, тъй като нормалния индийски Note 5 е с една камера. И е със SD 625, докато този е със SD 636.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това , което даваш е с единична задна камера. Аз взех от тук : https://gsm-bg.eu/Xiaomi-Redmi-Note-5-64GB-Black#tab-attribute  . Трябва да гледаш това: 

Задна камера	Dual: 12 MP (f/1.9, 1.4µm) + 5 MP (f/2.0, 1.25µm), dual pixel phase detection autofocus, dual-LED flash
Предна камера	13 MP (f/2.0, 1.12µm), LED flash, 1080p

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, lupis написа:

Това , което даваш е с единична задна камера. Аз взех от тук : https://gsm-bg.eu/Xiaomi-Redmi-Note-5-64GB-Black#tab-attribute  . Трябва да гледаш това: 

Задна камера	Dual: 12 MP (f/1.9, 1.4µm) + 5 MP (f/2.0, 1.25µm), dual pixel phase detection autofocus, dual-LED flash
Предна камера	13 MP (f/2.0, 1.12µm), LED flash, 1080p

Шшш човек мерси, че ме светна. Щях да си взема грешния телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Индийският вариант е с предна камера 20 мп., и е по- добра, но задната е с по- кофти качество , според доста хора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледах това, най- е евтино, но сайта ми изглежда ненадежден, има само 11 отзива, между които негативни.

Телефонът XIAOMI Redmi Note 4X Dual, Octa-core 2. 0 GHz, 5. 5 Inch 16GB Gold който ми беше изпратен бе в следното състояние: 
Кутията на телефона бе видимо отваряна преди да стигне до мен. Нямаше нито една защитна лепенка на самата кутия, отделно самият вътрешен протектор на екрана бе надраскан преди да го докосна. Телефонът единствено започна да зарежда андроид, но така и не го зареди до край, изчаках повече от 3 минути това да се случи. 
Съветвам ви да не рискувате като мен, a да си изберете друг надежден сайт от който да пазарувате.

https://www.pazaruvaj.com/stores/hedy-s118160/#mneniq

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, lupis написа:

Гледах това, най- е евтино, но сайта ми изглежда ненадежден, има само 11 отзива, между които негативни.

Телефонът XIAOMI Redmi Note 4X Dual, Octa-core 2. 0 GHz, 5. 5 Inch 16GB Gold който ми беше изпратен бе в следното състояние: 
Кутията на телефона бе видимо отваряна преди да стигне до мен. Нямаше нито една защитна лепенка на самата кутия, отделно самият вътрешен протектор на екрана бе надраскан преди да го докосна. Телефонът единствено започна да зарежда андроид, но така и не го зареди до край, изчаках повече от 3 минути това да се случи. 
Съветвам ви да не рискувате като мен, a да си изберете друг надежден сайт от който да пазарувате.

https://www.pazaruvaj.com/stores/hedy-s118160/#mneniq

Забелязах, но не ми изглеждаше толкова зле положението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не знам, ти си решаваш. Цените доста варират, аз го взех за 340 лв. преди месец.

Като го взимаш, гледай поне да е запечатан, и го отвори задължително и виж всички лепенки дали стоят и дали модела е същия, да не те прекарат с друг подобен . Но за мен си риск от този сайт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, lupis написа:

Ами не знам, ти си решаваш. Цените доста варират, аз го взех за 340 лв. преди месец.

Като го взимаш, гледай поне да е запечатан, и го отвори задължително и виж всички лепенки дали стоят и дали модела е същия, да не те прекарат с друг подобен . Но за мен си риск от този сайт.

Няма да се циганея за 20-30 лв. Ще си го купя от надежден сайт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.