Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Избор и мнения за samsung iconx 2018

Препоръчан отговор

Здравейте колеги имам въпрос относно samsung iconx 2018.

Някой ползвал ли ги е, пробвал ли го е и какво мнение бихте сподели за тях според цената която имат.

Интересуваме според вас дали си заслужават според парите които струват и цената оправдава ли качество на звука и издръжливостта която трябва да имат.

Много ви благодаря предварително за мнения и помощта която бихте дали специално за този модел.

Благодаря предварително лек и успешен ден на всички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Подобни теми

• от Петър Сърбински
      Здравейте! От известно време 2-3 месеца, съм забелязал, че старото ми лаптопче се изключва когато му падне. Без значение дали е на батерия, дали е на зарядно или и на двете, идва един момент в който просто решава, че трябва да се изключи. Интересното е, че нито прегрява(изключвал се е и на idle), нямам проблем със адаптера, нито с батерията. Наскоро даже го отворих да го почистя обстойно и съм склонен да твърдя, че за 10 годишен лаптоп си държи чудесни температури. Няма някакъв интервал от време, в което го прави. Може след 2 дни на power on, може и след 15 минути. Някакви идеи къде и какво да погледна и да направя?
    • от 5TarDimitrov
      Здравейте, как може да се възстонови изчезнал ИМЕИ на самсунг А22 след префлашване(пробвано е да се върне оригиналния софтуер). Или ако знаете сервизи във Варна, които се занимават с оправяне на софтуерни проблеми.
    • от l-8
      здравейте,
      преди няколко часа свързах нов ( на 10 дни ) samsung galaxy a12 с домашен комп чрез оригиналния usb-u кабел и успях да прехвърля файлове от компа на samsung-a. след това разкачих двете устройства и започнах да променям настройките на samsung-а. не мога да си спомня точно какво променях, но бяха доста неща. като резултат, при повторен опит да прехвърля файлове от компа на телефона, компът вече не 'вижда' телефона. флашките ги вижда, а телефона не го вижда на disks utility.
      спомням си, че променях настройки-поверителност-мениджър на разрешенията. изключвах разрешенията на различни приложения да правят някакви неща. не помня какво и къде точно променях, но резултата е налице - компа невижда телефона.
      някой знае ли, кои настройки трябва да са разрешени за да се получи връзката?
      версията на android e 11
    • от l-8
      здравейте,
      до колко процента е нормално да бъде заредена батерията на смартфон samsung непосредствено след получаване от куриера, т.е. до колко процента е нормално да е фабрично заредена? каква е практиката на samsung в това отношение? аз получих телефон с батерия на 63%.
    • от aivanov1
      Здравейте! Разбърках някои настройки на телефона ми Galaxy S10 Plus и сега не мога да се оправя. Искам да върна две настройки ПО ПОДРАЗБИРАНЕ, а не помня как бяха настроени ПО ПОДРАЗБИРАНЕ.
      Става въпрос за:
      1. Мащабирането на екрана и;
      2. Размера на шрифта.
      Отново припомням, телефонът е Galaxy S10+.
      Моля, който ползва същия модел и не е пипал въпросните настройки, да ми каже как точно са настроени. Поздрави! Благодаря много!
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване