Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! 
Налага ми се смяна на телефона и ще съм благодарна ако ми дадете някое добро предложение. 
До сега съм използвала iPhone 6 (от камерата на които бях доволна) и Sony M5. Това което търся е - хубави камери и добър процесор... Общо взето няма да бъде ползван за игри/музики и т.н.
Отворена съм към всякакви предложения ( обмислях  iPhone 7 plus, но доста негативни мнения прочетох за него и сега отново нямам идея какъв да е следващия). Ориентирам се около цена 1000лв. 
Благодаря предварително за идеите и хубав ден :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Huawei P20 Pro / Galaxy S9 Plus. И двата модела могат да се намерят в OLX за цена под 1000лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Expert написа:

Huawei P20 Pro / Galaxy S9 Plus. И двата модела могат да се намерят в OLX за цена под 1000лв.

Може ли да ни покажете 1-2 линка за цени на нови апарати от посочените от вас на цени под 1000 лева?!?!
Ще съм благодарен, а и ще се възползвам и ще си купя даже.

Мерси предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@algor, аз никъде не виждам авторката да пише, че търси чисто нов телефон да закупи. В България думата "НОВ" се използва и при покупка на автомобил - Закупих си нов автомобил, а той на 20 години вече, но е НОВ.
Не се заяждам, просто отбелязвам.

Оставям на страна факта, че повечето "продавачи" в olx, facebook и прочие не могат да си оценят правилно артикулите.
А толкова, ако желаеш S9 Plus, моят се продава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Expert написа:

факта, че повечето "продавачи" в olx, facebook и прочие не могат да си оценят правилно артикулите

Абсолютно споделям, с малка поправка (ако може) - не, че не могат, а не искат.

Иначе никой не се заяжда, а просто мисля (ако не е отбелязано друго, разбира се), че хората принципно търсят нови апарати.

Както и да е, спирам за да не спамя повече темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.