Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Обмислям възможността да си закупя нов телефон и да дам стария на баща ми. Вече не съм склонен да давам по 600-700 лева за телефон и се оглеждам за евтини и бюджетни варианти.  Спрях се на този чистонов модел на Alcatel V5. Все пак бих поискал мнение от специалисти дали си струва. Благодаря предварително! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Liverpool1892 написа:

Спрях се на този чистонов модел на Alcatel V5.

Китаец с европейско име. По-добре си вземи нещо от утвърден производител.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен, по добре се огледайте за Xiaomi, щом ще е бюджетен модел:

Redmi Note 5 3GB RAM 32GB ROM

или още по бюджетния вариант:

Redmi 6 4GB RAM 64GB ROM

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

600-700 лева за телефон не бих казал че са голяма сума, на фона на 1000+ лева за топ моделите на най-известните марки. Иначе този alcatel 5v (няма V5) изглежда добре според характеристиките, иначе като марка и модел потърси мнения из интернет как се държи. Ето и сравнение с горните предложения:

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8893&idPhone2=9237&idPhone3=9271

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Допадна ми като вид и характеристики, но реших да попитам. Познавам хора които ползват продукти на Alcatel и са доволни. За съжаление наистина съм объркал името на модела. :D Предстои ми трудно решение. 
П.П. Според няколко сайта в Интернет  би трябвало да го има в Технополис, но в сайта им не го намирам. В extreme diginal ми излиза за 319 лева. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Liverpool1892 написа:

В extreme diginal ми излиза за 319 лева. 

Наясно си, че Extreme Digital е унгарска платформа, нали? Нещо като румънския E-mag. Нямат магазини и база в България, стоките са внос кой знае откъде, гаранциите е възможно да важат само към тях. Не ти препоръчвам да си купуваш скъпо електронно устройство по този начин, още повече измислена марка като Alcatel. 

Да, измислена марка е. В миналото са били сериозен производител, но сегашните им модели се правят от китайците TCL Corporation. И качеството им е под съмнение.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.