Премини към съдържанието
boone18

Препоръчайте ми Audi до 25 000 лв

Препоръчан отговор

Здравейте, обмислям покупка на кола изискванията ми са да е седан, да е след 2010г и за предпочитане да е Ауди. В момента съм се спрял на А4 2.0  но съм отворен и към други предложения. Какви други модели бихте ми препоръчали? Чувал съм че подръжката на Аудито е доста скъпа, колко допълнителен бюджет трябва да заделя отделно от тази за покупката на автомобила?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам приятел, който си продава неговото. Ако искаш ще ти дам номер за връзка. Колата е перфектно поддържана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ще препоръчам само да обърнеш внимание на фейсовия W204 - не съм фен на Мерцедес, но за мен този модел определено си заслужава да му се обърне внимание. Ако не си карал такава цедка, направи някое кръгче - може и да ти допадне.

Като цяло за тези пари има избор, така че най- напред ти препоръчвам да не бързаш. От Ауди съм останал много очарован от А6 Allroad мисля, че беше '13-'14г. това, което съм карал - за мен това е автомобил, който си струва и впрочем особено подходящ за нашите и пътни, и климатични условия ...... стига само да не е с магазинните джанти и размери "градински маркуч" гуми!!! :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, boone18 написа:

Чувал съм че подръжката на Аудито е доста скъпа, колко допълнителен бюджет трябва да заделя отделно от тази за покупката на автомобила?

Никой не може да ти даде надеждна оценка на бъдеща поддръжка, даже и да инспектира конкретната кола. Ако на момента всичко е Ок може да върви без проблеми над година, а може и след месец да започнат такива проблеми, че да е по-рентабилно да я скрапираш.

Личен опит: предишмата ми кола я купих в много мърляво състояние на над 200'000 км и въпреки това за 4 години (още 100'000км) не съм сменял нищо освен течности и крушки.

Новата ми кола обаче още на втората седмица ми даде непредвидим дефект за над 1000$

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, zemonti написа:

Никой не може да ти даде надеждна оценка на бъдеща поддръжка, даже и да инспектира конкретната кола. Ако на момента всичко е Ок може да върви без проблеми над година, а може и след месец да започнат такива проблеми, че да е по-рентабилно да я скрапираш.

Личен опит: предишмата ми кола я купих в много мърляво състояние на над 200'000 км и въпреки това за 4 години (още 100'000км) не съм сменял нищо освен течности и крушки.

Новата ми кола обаче още на втората седмица ми даде непредвидим дефект за над 1000$

Да това си е така че няма как да се предвидят такива неща. Питам защото един колега иска да ме откаже от Ауди-то казвайки "не ти трябва да работиш само за колата" и според мен малко преувеличава и е било много по-добре за тези пари да взема BMW например, подръжката е била доста по евтина.

преди 20 часа, sound написа:

Аз ще препоръчам само да обърнеш внимание на фейсовия W204 - не съм фен на Мерцедес, но за мен този модел определено си заслужава да му се обърне внимание. Ако не си карал такава цедка, направи някое кръгче - може и да ти допадне.

Като цяло за тези пари има избор, така че най- напред ти препоръчвам да не бързаш. От Ауди съм останал много очарован от А6 Allroad мисля, че беше '13-'14г. това, което съм карал - за мен това е автомобил, който си струва и впрочем особено подходящ за нашите и пътни, и климатични условия ...... стига само да не е с магазинните джанти и размери "градински маркуч" гуми!!! :Д

Мерцедеса не е по мой вкус.

преди 23 часа, Емил Костов написа:

Имам приятел, който си продава неговото. Ако искаш ще ти дам номер за връзка. Колата е перфектно поддържана.

Все още съм на етап проучване така че е рано за конкретни коли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, boone18 написа:

подръжката е била доста по евтина.

Аз поне не съм останал с впечатление при сходни класове и години м/у моделите на Мерцедес, БМВ и Ауди да има някаква съществена финансова разлика в поддръжката.

Явно харесваш Ауди - не прави компромис с БМВ или Мерцедес тогава, безсмислено е просто, нищо в повече няма да спечелиш. Но стига да си пробвал лично конкурентните предложения - това са все елитни марки и само на външен поглед да избираш ...... поне аз не бих постъпил така. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 14.11.2018 г. в 9:12, boone18 написа:

Здравейте, обмислям покупка на кола изискванията ми са да е седан, да е след 2010г и за предпочитане да е Ауди.

В България все още колата е признак на социален статус и много млади хора харчат пари, които всъщност нямат с цел да оставят добро първо впечатление за сметка на дългосрочна излагация. Надявам, че да не си идин от тях.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.