Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет! Имам портативна BT колонка, която искам да свържа с лаптопа си.. драйверите ми са изтеглени от диска, който дойде с лаптопа /ASUS K-сериите/.. намери се устройството, добавих го, но уви - не мога да го свържа към лаптопа.. правих, струвах, но нищо не става, а пише, че устройството си работи коректно (принципно, в противен случай има удивителен знак отдолу).. гледах клипове в Тубата, липсва ми Bluetooth Device Control, мога да използвам Bluetooth единствено за прехвърляне на файлове и нищо друго.. някакви идеи какво да правя? Благодаря предварително!

ПП: Операционната ми система е Windows 7, забравих да спомена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не можеш да направиш. Производителите не предлагат актуални драйвери за  Windows 7.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, UnaccustomeD написа:

мога да използвам Bluetooth единствено за прехвърляне на файлове и нищо друго

Bluetooth модулът на лаптопа поддържа ли Advanced Audio Distribution Profile (A2DP)? Ако не поддържа, значи няма как да стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жълти триъгълници нямам, уж всичко работи нормално, а не мога да ги свържа.

преди 23 часа, Пунта мара написа:

Bluetooth модулът на лаптопа поддържа ли Advanced Audio Distribution Profile (A2DP)? Ако не поддържа, значи няма как да стане.

Как мога да видя? Моделът на лаптопа е ASUS K555LF-XO012D. Поддържа Bluetooth 4.0, но никъде не се упоменава какво поддържа и какво не.

преди 23 часа, Person написа:

Нищо не можеш да направиш. Производителите не предлагат актуални драйвери за  Windows 7.

Изненадващо, понеже гледах доста клипове, в които хората успяват да ги свържат за 7-цата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да инсталираш драйвер с Driver Pack.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай точен модел на Bluetooth/WiFi модула.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 14.11.2018 г. в 21:19, UnaccustomeD написа:

...

Toва е адаптер на Orico. Струва 2$.  Слага в малкия си джоб всякакви изгъзици, които ти се предлагат тук за 21.60 лв.
Много просто. Чипсетът му е на CSR - най-добрите в аудио пренос през син зъб. Поддържа APT-X кодек.

9440865C.jpg

Ако се напънеш на 3.6$ ще придобиеш още п- смислен адаптер, който поддържа в допълнение APT-X LL.

9440866d.jpg

Единствен минус е обема на драйвера - 500МB. Конкурент може да му бъде само синия зъб на Sony с фирмения LDAC, но там финикийските знаци са много сериозни. Що се касае PCI-e WiFi/Blue модула в компа ти - директно в гюма. WiFi и Blue са планирани на обща платка, ползват обща антена и работят на близки честоти. С думи прости полуработеща гуйня. Броиш още 6 зелени и си купуваш само WiFi, който ще ти даде a/b/g/n стандарт, а може и ac. Например,

BCM4322 Wireless 802.11a/b/g/n Dual band

• Харесва ми 1
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.