Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Направих темата защото не ми се фейсва,а и имам много питания как да си развалят магии ,и ето един начин с ,който да си развалите магия и изобщо да се отървете от прилепналото изпратено зло срещувас: 

Първо :Научете изречението;  ,,О мили Господи Боже мой,който сключи вечен завет с Авраам изгони всякакво зло от този дом и обитателите му и ако има магия нека тя се върне на изпратилият я"

Второ : вземате светена вода (всяка по голяма себеуважаваща се църква има светена вода,от ,която да си наточите и то безплатно/поне в тази ,която ходя има винаги и в количества/)

Трето : Пристъпете към разваляне на магията ,като започнете да пръскате в дома (по възможност на всякъде/не е задължително да поливате/)и докато пръскате навсякъде повтаряйте на глас изречението от първо.

И сега какво представлява магията (ще го дам на копи пейст) :

За ,,Магията" -обобщено 

Ако не сте силно духовно развита личност по-добре не прибягвайте ,към магия ,за да не станат нещата зле,а потърсете професионалист,,Магьосник"-аз съм на ваше разположение.

Какво представлява ,,Магията"?-накратко ,,Молба към висша Спиритуална Сила" ,или обяснението на колегата,,ЛИНК"

Като говорим за молби естествено трябва да имаме в предвид,че ,,дали е добра или лоша магията?" ,зависи от извършителя на магичното дело.

А магия извършваме съзнателно или неосъзнато постоянно и ежедневно ,защото всеки има желания ,които иска да се изпълнят и тези желания(особено по - големите) е възможно да се осъществят само с помощ от Спиритуални Сили.Затова магията съпътства човека доста отдавна и тази наука ,,Магията" не е никак за пренебрегване ,и всички трябва да имат познание за науката ,,Магия".

Прост пример:всеки знае ,че здравето зависи от много неща но главно от висшите Спиритуални Сили.Под висши Спиритуални Сили се има предвид предимно Богове(като най-разбираемо),едни ти дават едно други друго,и тези Богове са Подчинени на Създателя-(в различните религии е познат като ,,Господ,дядо Боже,Аллах,Дио,Енергията и така на татък).

Малко по разширено обяснение за магия,, ,,комбинацията между ритуал и заклинание прави ,,Магия" "

Тъй като споменах ,,ежедневно извършване на магия" сега ще ви обясня: Примерно говорите за някого  и казвате ,,този е много умен",веднага се задейства обмена на информация във ,,вселената" и този някой става ,,малко по-умен" и започва да прави по-умни постъпки,това е ,,мнението на околните за вас".Но това е ежедневие на ,което не се обръща внимание или поне няма научен екип ,който да е изследвал това явление или по скоро този процес(поне аз не съм попадал на такова научно изследване).Както и да е ,това е магия от ниско ниво,въпреки ,че не е за пренебрегване,защото ,естествено ,колкото повече хора казват добри неща за вас толкова по-добре.По същия принцип действа и обратния ефект(говорят лошо за вас и ви се почват лоши стечения на обстоятелствата).

Малко по високо ниво е собствената ви настройка или ,,вашето лично мнение за себе си".Тук вече не ми се разяснява ,защото има много книги написани специално за това(една от книгите е ,,Силата на положителното мислене")и в Библията е написано много отдавна (притчи 23  7 ,,Защото, каквито са мислите в душата му - такъв е и той").

Малко по високо ниво са ,,молитвите в храм",под храм имам предвид (черкви,пагоди,джамии,параклисчета и така на татък)всичко що има ,,олтар със символи на Висши Спиритуални Сили" изобщо ,,домове на Висши Спиритуални Сили"или по скоро места с концентрираната Им енергия и разум.

До тук говорим за ниски посредствени нива,които всеки разумен човек изпълнява за да получи минимална комфортна среда.

Преминаваме ,към по-висок клас ,,Магия"-това е изпълнение на ритуал със заклинание изречено на глас пред олтар.За да се изпълни правилно ритуала трябва да сте наясно с искането си и заклинанието трябва да е точно подбрано.За да не се получават обратни ефекти трябва да сте запознати с Висшата Спиритуална Сила към която се обръщате и преди да имате молба към нея трябва да сте направили нещо за нея ,или да сте и обещали нещо(примерно аз ,когато бях на 12 ,първото ми обещание към Висшите Спиритуални Сили беше да си повиша успеха за да зарадвам мама и тате срещу хубав подарък,и наистина след 2 седмици получих за подарък колело от друга държава,такова колело,което децата от селото а и от града бяхме виждали само по филмите.).

Силата на ,,Магията" от какво зависи?- предимно от изпълняващият я.Както вече споменах един магьосник трябва да е обещал нещо на Висшата Спиритуална Сила или Сили и естествено да си изпълнява своята част от уговорката ,за да получи желаното. Следващо много важно нещо е повторението на заклинанието(трябва да го повторите 3 пъти за да стане магия,или повече),добре е да бъде написано  и да го четете ,и след това да го изгорите за да не научат другите за тайната на успеха ви. Следващо важно нещо е ,,с какъв опит разполагате?"-защото има голямо разнообразие от Висши Спиритуални Сили и ако не сте изградили отношения със слабите Сили то няма как силните да ви изпълнят желанията ,ако не сте изпълнили уговорката си със слабите или не сте се научили ,че трябва да дадете за да получите няма да ви се получи.

За черните магии:

Как ставате обект на черни магии?-ами много просто ,държите се различно от очакванията на другите и другите ви проклинат съзнателно или несъзнателно,ставате обект на завист,имате конкуренция(в ,която и сфера да се стремите към нещо имате конкуренция)естествено е конкурента ви да ви пожелае зло(в дивата природа се нарича борба за оцеляване,или борба за територия).Самото изречение ,,тоя ако не беше щях да съм по-добре" трябва да ви напомня ,че самите вие ставате проклинатели ежедневно.В борбата ви за комфортна среда винаги има ,,враг",или по интелигентно казано ,,конкурент",и ,колкото сте по добър в нещо толкова по-силен конкурент имате.

Да напомня ,че изговаряне на думи и словоред по ваш адрес променя енергийното ви поле,също така и погледа(да ви гледат и да ви мислят зло,е вече уроки - зли очи) а ,какво се остава да ви направят ,,Черна магия" с ритуал ,заклинание и символи. 

Затова ролята на един ,,Артефакт" е огромна(като най-ефективно средство срещу зло и за привличане на добро) ,който да зареждате отвреме на време

По време на магичните ритуали трябва да се визуализира ,а това как да стане ,ето един линк от сайта на един колега  ЛИНК .

И спазвайте ,,Принципа на секретност" - ,,Когато откриете тайната на успеха ,не я споделяйте (освен с много близки и такива ,които ще запазят тайната),защото тези ,които не могат да пазят тайна все нещо не им е наред.

Следва продължение...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да подейства това нещо трябва да вярваш с душата си,  иначе нищо няма да се случи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Емил Костов написа:

За да подейства това нещо трябва да вярваш с душата си,  иначе нищо няма да се случи.

Така е ,аз вярвам с душата си и затова при мен се получава(просто съм по вярващ и по-близо до Господа и работя в негова чест,затова съм сложил цена за разваляне на магии и гонене на силно зло ,,колкото преценят"//ако не успеят да се справят сами и се стигне домен -естествено//)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Anjel Dimitrov написа:

Така е ,аз вярвам с душата си и затова при мен се получава(просто съм по вярващ и по-близо до Господа и работя в негова чест,затова съм сложил цена за разваляне на магии и гонене на силно зло ,,колкото преценят"//ако не успеят да се справят сами и се стигне домен -естествено//)

Ако вярваш с душата си никой няма как да ти направи МАГИЯ. Не вярваш достатъчно или имаш съмнения към силата на БОГ. Работи върху това, не дали някой ще ти направи магия. Освен това този, който прави магия независимо дали е лоша или добра трябва да плати жестока цена затова. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Ако вярваш с душата си никой няма как да ти направи МАГИЯ. Не вярваш достатъчно или имаш съмнения към силата на БОГ. Работи върху това, не дали някой ще ти направи магия. Освен това този, който прави магия независимо дали е лоша или добра трябва да плати жестока цена затова. 

Не си получавал окултна атака и затова мислиш ,че не може да те хване.Това за жестоката цена не е вярно,може да се плати само цена,всяко нещо си има цена и всеки ще си плати за всичко,лошо или добро.Щом искаш нещо трябва да се плати цената.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си получавал окултна атака и затова мислиш ,че не може да те хване.Това за жестоката цена не е вярно,може да се плати само цена,всяко нещо си има цена и всеки ще си плати за всичко,лошо или добро.Щом искаш нещо трябва да се плати цената.

Всяко едно нещо, което правиш на този свят си има определена цена и БОГ или Вселената или Светлината не се интересува дали ти си готов да я платиш или не. Цената просто се плаща. Този, който прави окултни магии с цел да навреди на някой понася и плаща жестока цена и дори да не го осъзнава в момента цената ще си я плати и то стократно. А ако имаш вяра, силна душа и карма нищо и никой не може да ти навреди!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Емил Костов написа:

Всяко едно нещо, което правиш на този свят си има определена цена и БОГ или Вселената или Светлината не се интересува дали ти си готов да я платиш или не. Цената просто се плаща. Този, който прави окултни магии с цел да навреди на някой понася и плаща жестока цена и дори да не го осъзнава в момента цената ще си я плати и то стократно. А ако имаш вяра, силна душа и карма нищо и никой не може да ти навреди!

Когато искаш да се разраснеш и да имаш повече,да знаеш че там някъде има някой,който си пази територията и се бори за това да е повече от теб и ,когато ти се прииска нещо ,което някой си пази,и се почва борба и много хора са склонни да платят цената за да те снижат.Абе ти не се пази пък да видиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе как може да вярвате в такива щуротии? В ерата на научно техническия погрес...

Ха Много ви поздрави от НИИЧАВО

• Ха-ха 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Anjel Dimitrov написа:

Когато искаш да се разраснеш и да имаш повече,да знаеш че там някъде има някой,който си пази територията и се бори за това да е повече от теб и ,когато ти се прииска нещо ,което някой си пази,и се почва борба и много хора са склонни да платят цената за да те снижат.Абе ти не се пази пък да видиш.

Човек проблема е твой. Ти не вярваш в силата на БОГ, а вярваш че могат да те атакуват и да ти навредят. Когато разбереш това нещо ще спреш да се страхуваш!

преди 11 минути, petie1 написа:

Абе как може да вярвате в такива щуротии? В ерата на научно техническия погрес...

Нещата са малко по-различни, но не се притеснявай. Ерата си е ера! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поздрави от НИИЧАВО

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

Човек проблема е твой. Ти не вярваш в силата на БОГ, а вярваш че могат да те атакуват и да ти навредят. Когато разбереш това нещо ще спреш да се страхуваш!

Аз не се страхувам,а вземам необходимите мерки,,за да преплуваш морето трябва най малкото лодка за да не те гризне някоя акула

"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не се страхувам,а вземам необходимите мерки,,за да преплуваш морето трябва най малкото лодка за да не те гризне някоя акула

"

Напротив!! Страхуваш се! Самото вземане на мерки е страх! Ако имаш силата и вярата никой не може да ти навреди,. защото само при опит да го направи кармата ще го смаже! Той даже няма да се занимава с теб!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Напротив!! Страхуваш се! Самото вземане на мерки е страх! Ако имаш силата и вярата никой не може да ти навреди,. защото само при опит да го направи кармата ще го смаже! Той даже няма да се занимава с теб!

Да бе ,навън да вали сняг и аз да изляза по тениска и къси панталонки на ски.Ти това ми препоръчваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Anjel Dimitrov написа:

Да бе ,навън да вали сняг и аз да изляза по тениска и къси панталонки на ски.Ти това ми препоръчваш.

Явно не искаш да разбереш. Проблема е твой. Аз бях дотук!!  И между другото ако имаш вяра ще излезеш на студа по тениска! Имаш много да четеш и да учиш както и да си промениш начина на мислене и на вяра!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, petie1 написа:

Ха Много ви поздрави от НИИЧАВО

основата на магията е думата

когато се казват имат определена честота и енергия

комбинирани по определен начин

научно техническия прогрес не достатъчно прогресирал  за да обясни случващото се.

да речем става верижна реакция

едно щракване на  пръстите може да има резонанс и  планина да отмести 

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Yvan Sergeеv написа:

основата на магията е думата

когато се казват имат определена честота и енергия

комбинирани по определен начин

научно техническия прогрес не достатъчно прогресирал  за да обясни случващото се.

Да бе в НИИЧАВО знаем доста магии така че недей ни казва как действа магията

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен рецептата с божиите дарове дава по- добри крайни и трайни резултати, да напомня само от съседната тема: много пари, любов и материални придобивки. Пред те тази света троица, нема магии, нема проклятия, които да хванат дикиш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, sound написа:

Според мен рецептата с божиите дарове дава по- добри крайни и трайни резултати, да напомня само от съседната тема: много пари, любов и материални придобивки. Пред те тази света троица, нема магии, нема проклятия, които да хванат дикиш.

Ето един разумен човек

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Yvan Sergeеv написа:

да речем става верижна реакция

едно щракване на  пръстите може да има резонанс и  планина да отмести 

и после учените викат - земетресение. Бе какво земетресение бре комсомолци - бат серго сай напийл и щрака с пръсти на лепа брена. Серго пощракай малко пред парламента - стига с тази клавиатура.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, sound написа:

и после учените викат - земетресение. Бе какво земетресение бре комсомолци - бат серго сай напийл и щрака с пръсти на лепа брена. Серго пощракай малко пред парламента - стига с тази клавиатура.

Стига де простете на Серго От НИИЧАВО е учен занимава се с резонанси та ги разбира

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s: Мда... Ами дайте да направим добра магия на тия от Народното събрание, че нещо много лоши магии май са им правили!   :)   :offtopic_s:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добри магии няма! Всичките са от лукавия...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Anjel Dimitrov написа:

Първо :Научете изречението;  ,,О мили Господи Боже мой,който сключи вечен завет с Авраам изгони всякакво зло от този дом и обитателите му и ако има магия нека тя се върне на изпратилият я"

Нямам нищо против молитвите, но ти така като се молиш, ти ли правиш магията или този на когото се молиш. Да правиш магия предполага да я направиш сам, а не молейки се на друг.

А и тази молитва, дето искаш магията да се върне на изпратилия. ... Така самия ти изпращаш негативни енергии. И тук няма значение дали другия го заслужава. Ти може да си мислиш, че го заслужава, но и той изпращайки ти магия си мисли същото за теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, barbuncela написа:

:offtopic_s: Мда... Ами дайте да направим добра магия на тия от Народното събрание, че нещо много лоши магии май са им правили!   :)   :offtopic_s:

Тех нищо не ги лови, явно са по- яки магьосници, виж на избори как ни омотават :D

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Shiniasu написа:

Нямам нищо против молитвите, но ти така като се молиш, ти ли правиш магията или този на когото се молиш. Да правиш магия предполага да я направиш сам, а не молейки се на друг.

А и тази молитва, дето искаш магията да се върне на изпратилия. ... Така самия ти изпращаш негативни енергии. И тук няма значение дали другия го заслужава. Ти може да си мислиш, че го заслужава, но и той изпращайки ти магия си мисли същото за теб.

Това е магията ,да поискаш нещо от Висшите Спиритуални Сили.Естествено никой не е в състояние да я направи сам без участието на ВСС.

Да ,молиш това ,което са ти изпратили да им се върне подобаващо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.