Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 7 часа, barbuncela написа:

:offtopic_s: Мда... Ами дайте да направим добра магия на тия от Народното събрание, че нещо много лоши магии май са им правили!   :)   :offtopic_s:

ето съставките 

-харизма

-до неколко милиона лева 

-кандидатираш се  и те избираме

серго ше го направиш министър на  здравето или образуванието

и главен съветник ,

и до кенафа нема да ходиш без серго 

преди 7 часа, darkterminal написа:

Добри магии няма! Всичките са от лукавия...

всичко е до карма

когато се правят добри неща 

шанса да ти се случи нещо хубаво  се покачва 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, AAUUXX написа:

Тех нищо не ги лови, явно са по- яки магьосници, виж на избори как ни омотават :D

Да бе Смъртожадни са дори и НИИЧАВО не може да се бори с тях

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5.01.2019 г. в 20:07, haidukpikaso написа:

Магиите и вещерството присъстват във всяка култура и са неразделна част от бита на хората по цял свят и има огромно разнообразие от ритуали.Много хора не осъзнават ,че извършват магийки(примерно поповете като се молят на Исус за здраве -това не било магия,но някой като се моли на Дявола за пари -това било греховна магия,а всъщност и едните и другите правят едно и също нещо с различни цели.).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 14.11.2018 г. в 22:57, Anjel Dimitrov написа:

Направих темата защото не ми се фейсва,а и имам много питания как да си развалят магии ,и ето един начин с ,който да си развалите магия и изобщо да се отървете от прилепналото изпратено зло срещувас: 

Първо :Научете изречението;  ,,О мили Господи Боже мой,който сключи вечен завет с Авраам изгони всякакво зло от този дом и обитателите му и ако има магия нека тя се върне на изпратилият я"

Второ : вземате светена вода (всяка по голяма себеуважаваща се църква има светена вода,от ,която да си наточите и то безплатно/поне в тази ,която ходя има винаги и в количества/)

Трето : Пристъпете към разваляне на магията ,като започнете да пръскате в дома (по възможност на всякъде/не е задължително да поливате/)и докато пръскате навсякъде повтаряйте на глас изречението от първо.

И сега какво представлява магията (ще го дам на копи пейст) :

За ,,Магията" -обобщено 

Ако не сте силно духовно развита личност по-добре не прибягвайте ,към магия ,за да не станат нещата зле,а потърсете професионалист,,Магьосник"-аз съм на ваше разположение.

Какво представлява ,,Магията"?-накратко ,,Молба към висша Спиритуална Сила" ,или обяснението на колегата,,ЛИНК"

Като говорим за молби естествено трябва да имаме в предвид,че ,,дали е добра или лоша магията?" ,зависи от извършителя на магичното дело.

А магия извършваме съзнателно или неосъзнато постоянно и ежедневно ,защото всеки има желания ,които иска да се изпълнят и тези желания(особено по - големите) е възможно да се осъществят само с помощ от Спиритуални Сили.Затова магията съпътства човека доста отдавна и тази наука ,,Магията" не е никак за пренебрегване ,и всички трябва да имат познание за науката ,,Магия".

Прост пример:всеки знае ,че здравето зависи от много неща но главно от висшите Спиритуални Сили.Под висши Спиритуални Сили се има предвид предимно Богове(като най-разбираемо),едни ти дават едно други друго,и тези Богове са Подчинени на Създателя-(в различните религии е познат като ,,Господ,дядо Боже,Аллах,Дио,Енергията и така на татък).

Малко по разширено обяснение за магия,, ,,комбинацията между ритуал и заклинание прави ,,Магия" "

Тъй като споменах ,,ежедневно извършване на магия" сега ще ви обясня: Примерно говорите за някого  и казвате ,,този е много умен",веднага се задейства обмена на информация във ,,вселената" и този някой става ,,малко по-умен" и започва да прави по-умни постъпки,това е ,,мнението на околните за вас".Но това е ежедневие на ,което не се обръща внимание или поне няма научен екип ,който да е изследвал това явление или по скоро този процес(поне аз не съм попадал на такова научно изследване).Както и да е ,това е магия от ниско ниво,въпреки ,че не е за пренебрегване,защото ,естествено ,колкото повече хора казват добри неща за вас толкова по-добре.По същия принцип действа и обратния ефект(говорят лошо за вас и ви се почват лоши стечения на обстоятелствата).

Малко по високо ниво е собствената ви настройка или ,,вашето лично мнение за себе си".Тук вече не ми се разяснява ,защото има много книги написани специално за това(една от книгите е ,,Силата на положителното мислене")и в Библията е написано много отдавна (притчи 23  7 ,,Защото, каквито са мислите в душата му - такъв е и той").

Малко по високо ниво са ,,молитвите в храм",под храм имам предвид (черкви,пагоди,джамии,параклисчета и така на татък)всичко що има ,,олтар със символи на Висши Спиритуални Сили" изобщо ,,домове на Висши Спиритуални Сили"или по скоро места с концентрираната Им енергия и разум.

До тук говорим за ниски посредствени нива,които всеки разумен човек изпълнява за да получи минимална комфортна среда.

Преминаваме ,към по-висок клас ,,Магия"-това е изпълнение на ритуал със заклинание изречено на глас пред олтар.За да се изпълни правилно ритуала трябва да сте наясно с искането си и заклинанието трябва да е точно подбрано.За да не се получават обратни ефекти трябва да сте запознати с Висшата Спиритуална Сила към която се обръщате и преди да имате молба към нея трябва да сте направили нещо за нея ,или да сте и обещали нещо(примерно аз ,когато бях на 12 ,първото ми обещание към Висшите Спиритуални Сили беше да си повиша успеха за да зарадвам мама и тате срещу хубав подарък,и наистина след 2 седмици получих за подарък колело от друга държава,такова колело,което децата от селото а и от града бяхме виждали само по филмите.).

Силата на ,,Магията" от какво зависи?- предимно от изпълняващият я.Както вече споменах един магьосник трябва да е обещал нещо на Висшата Спиритуална Сила или Сили и естествено да си изпълнява своята част от уговорката ,за да получи желаното. Следващо много важно нещо е повторението на заклинанието(трябва да го повторите 3 пъти за да стане магия,или повече),добре е да бъде написано  и да го четете ,и след това да го изгорите за да не научат другите за тайната на успеха ви. Следващо важно нещо е ,,с какъв опит разполагате?"-защото има голямо разнообразие от Висши Спиритуални Сили и ако не сте изградили отношения със слабите Сили то няма как силните да ви изпълнят желанията ,ако не сте изпълнили уговорката си със слабите или не сте се научили ,че трябва да дадете за да получите няма да ви се получи.

За черните магии:

Как ставате обект на черни магии?-ами много просто ,държите се различно от очакванията на другите и другите ви проклинат съзнателно или несъзнателно,ставате обект на завист,имате конкуренция(в ,която и сфера да се стремите към нещо имате конкуренция)естествено е конкурента ви да ви пожелае зло(в дивата природа се нарича борба за оцеляване,или борба за територия).Самото изречение ,,тоя ако не беше щях да съм по-добре" трябва да ви напомня ,че самите вие ставате проклинатели ежедневно.В борбата ви за комфортна среда винаги има ,,враг",или по интелигентно казано ,,конкурент",и ,колкото сте по добър в нещо толкова по-силен конкурент имате.

Да напомня ,че изговаряне на думи и словоред по ваш адрес променя енергийното ви поле,също така и погледа(да ви гледат и да ви мислят зло,е вече уроки - зли очи) а ,какво се остава да ви направят ,,Черна магия" с ритуал ,заклинание и символи. 

Затова ролята на един ,,Артефакт" е огромна(като най-ефективно средство срещу зло и за привличане на добро) ,който да зареждате отвреме на време

По време на магичните ритуали трябва да се визуализира ,а това как да стане ,ето един линк от сайта на един колега  ЛИНК .

И спазвайте ,,Принципа на секретност" - ,,Когато откриете тайната на успеха ,не я споделяйте (освен с много близки и такива ,които ще запазят тайната),защото тези ,които не могат да пазят тайна все нещо не им е наред.

Следва продължение...

Шепнейки бързо -"Бате, бате черен магия имаш! Много лош! Изкарваш едно голям пара и шъ бая да оди при друг, бате"....

Ей, така навремето за малко да олекна с 20 лева...(И то от любопитство, ей така да видя какво ще направи)

Магии... на баба им хвърчилото и на дядо им хеликоптера!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А магиите не съществуват.
Има само хора които вярват че били съществували.

Позволявам на всеки болен мозък да ми прави магия всеки ден, ама черна като катран да е.
И на мене нищо няма да ми стане, ядец !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Белгиеца написа:

А магиите не съществуват.
Има само хора които вярват че били съществували.

Позволявам на всеки болен мозък да ми прави магия всеки ден, ама черна като катран да е.
И на мене нищо няма да ми стане, ядец !!!

Точно така говореха още двама и единия тръгна по врачки и ходжи ,а другия му се съсипа семейството(върхлетяха ги болести и катастрофи).За теб добре вижда се ,че не ти пука за тебе си ,но помисли за близките си,защото Спиритуалните сили няма да ударят само теб,защото се вижда ,че не ти дреме какво ще ти се случи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Anjel Dimitrov написа:

Спиритуалните сили няма да ударят само теб,защото се вижда ,че не ти дреме какво ще ти се случи.

Твоите "спиритуални" слабини са си в твоята собствена глава и могат да те трескат колкото им е кеф, според това до каква степен химията на мозъка ти е излязла от равновесие. 
А мене  "спиритуални"  умствени слабости не ме ловят, щото имам ген, който ме прави устойчив на външно влияние. Не съм възприемчив за външни внушения и не бих могъл нито да изпадна в хипноза ( по чужда воля ) нито да се излекувам благодарение на шарлатанин хомеопат. Горе долу и при пситата нямам много работа, щото усещам от половин дума коя манипулативна техника ще се пробват да ми прилагат.
А иначе, ирационалните вярвания са заразителни за податливи на външно влияние хора. Можеш и вероятно успяваш да си предадеш твоите изфабрикувани заблуди на разни други лица, ако ги намериш де.
Един път, като бях в Париж и не ми се ходеше по музеи с булката, влязох в една езотерична книжарница на "Непознатото". Не знам дали всички налични книги по стените бяха нови издания или събираха прах там от десетилетия, ама много книги много чудо бе. И всичките за измишльотини. Обаче не върши много работа да си въобразява човек, че ако ги изчете всичките ще разбере що има вярващи в тези откровени глупости хора. 
За да им разбере нормален човек потребността от  "спиритуални" потребности на едно нищожно малцинство от населението, трябва по-скоро да чете книжки по психология и психиатрия. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Белгиеца написа:

За да им разбере нормален човек потребността от  "спиритуални" потребности на едно нищожно малцинство от населението, трябва по-скоро да чете книжки по психология и психиатрия. 

Спиритуалната потребност ти е чужда ,защото не ти се занимава и си скептик,и затова не разбираш и няма да разбереш.Особено като гледам какви детски въпроси задаваш по спиритуалните теми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Anjel Dimitrov написа:

Спиритуалната потребност ти е чужда ,защото не ти се занимава и си скептик,и затова не разбираш и няма да разбереш.Особено като гледам какви детски въпроси задаваш по спиритуалните теми.

Ти ако знаеше аз колко парици съм изкарал благодарение на спиритуалната потребност на такива като тебе, лошо ще ти стане направо приятел.
Знам ви слабото място.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Белгиеца написа:

Ти ако знаеше аз колко парици съм изкарал благодарение на спиритуалната потребност на такива като тебе, лошо ще ти стане направо приятел.
Знам ви слабото място.

Ами няма лошо изкарвай си,аз пък съм от тези дето дават .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 30.03.2019 г. в 20:25, haidukpikaso написа:

Изгледах го това филмче, и какво да ви кажа,за да няма ходения по врачки и магове и набутване с хиляди и стотици левове,темата е развита достатъчно и много се радвам ,че не ми звънят хора за разваляне на магии(само отвреме на време някой недоразбрал нещо).

Не си спомням точно ,но за Адем гледах още едно филмче ,та това ме издразни ,че каза ,че имало магии ,които се разваляли много трудно,а не е така.Та значи да си припомним ,,какво е магия ?"- молба към Висшите Сили.,което значи ,че някой като ви е направил черна магия просто се е помолил на някоя Висша Сила чрез ритуал(един вид е отдал уважения към Висша Сила) и за развалянето и просто вие трябва отдадете уважение към по Висша Сила(Господ ,който сключи вечен завет с Авраам е най-висшата сила,и най-силната).

И така превенцията срещу магии е следната http://youartefakt.com/index.php/amulet  ,http://youartefakt.com/index.php/artefakt .Всеки може да се справи сам и то перфектно,и след това не бяла дреха и снимка ,а умрял слон да ви заровят в двора няма да ви хване черната магия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

ЗА ,,Черните магии" - Черната магия е молба към някоя Спиритуална Сила да направи нещо лошо на някого или да му се случват лоши неща.Примерно някой има да ви връща пари или ви е прецакал  и вие искате възмездие и да видите този злосторник наказан и да се мъчи,но по законен път не става да се разберете и тогава прибягвате към черна магия.

Пригявайте към черна магия тогава, когато целия диалог е изчерпан и се е видяло ,че по човешки не може да се разберете.Примерно някой има да ви връща пари и вече се е видяло ,че няма да ви ги върне,защото като прибегнете до ,черна магия ,самото зло ,което ще се случи на злосторника е възмездието,и този ,който има да ви връща пари примерно си е понесъл наказанието,и естествено вие не трябва да чакате вече парите си обратно,а трябва да се задоволите с това да гледате ,че има справедливост и възмездие,защото извършващите грях са обикновено дебилни и тъпи,защото хем знаят ,че ще има лоши последствия ,хем пак го правят греха,а това си е дебилност.

Черната магия няма да ви се върне като лоша карма ,когато сте в правото си,защото вие просто сте поискали възмездие ,, Псалми 58

10 Праведният ще се зарадва когато види възмездието; Ще измие нозете си в кръвта на нечестивия; space.gif
11 Тъй щото всеки ще казва: Наистина има награда за праведния; Наистина има Бог, Който съди земята.
Редактирано от Anjel Dimitrov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване