Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Вчера по погрешка изтрих запис, който Ispy си прави автоматично. Как да го възстановя? Благодаря предварително. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не е писано по диска през това време, има някакъв шанс. На друг компютър се инсталира софтуер за възстановяване пр. Recuva или Raise data recoveri (и двете са платени). Диска за възстановяване се закача на тази машина и се сканира

Друг вариант (препоръчително) да се обърнете към специализирана фирма за тази цел - ако записа е много важен, защото цените никак не са весели

ПС: iSpy може да се настрои да прави backup по разписание върху вдигнат FTP сървър - отдалечен или локален

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никакъв диск, ispy записва вътрешно, на своя сървър. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Говоря за хард диска. на компа, върху който работи програмата! Ако ползвате за сторидж, публичен ресурс - единствено администратора на съответната услуга, може да помогне

ПС: Понеже съм почти сигурен, че при вас ispy работи в/у локален компютър, проверете какво има в "кошчето"  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В кошчето на компютъра ли? Няма нищо там. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, valka79 написа:

В кошчето на компютъра ли? Няма нищо там. 

Щом там няма нищо - остава горната процедура, но си мисля. че е безсмислено да опитвате, особено ако комютъра се ползва и за нещо друго!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, street racer написа:

Говоря за хард диска. на компа, върху който работи програмата! Ако ползвате за сторидж, публичен ресурс - единствено администратора на съответната услуга, може да помогне

ПС: Понеже съм почти сигурен, че при вас ispy работи в/у локален компютър, проверете какво има в "кошчето"  

Кажете някоя друга програма, подобна на ispy, която също записва автоматично. С тази много се затруднявам, де не кажа, че днес без никаква причина се изгуби връзката с камерата и съм си играла три часа, докато я настроя. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще започна в обратен ред:

преди 8 минути, valka79 написа:

днес без никаква причина се изгуби връзката с камерата и съм си играла три часа, докато я настроя

Не е без причина! Причината е, че устройствата (камерата, сървъра и телефона), нямат РЕЗЕРВИРАНИ АДРЕСИ в DHCP сървъра на рутера!

преди 13 минути, valka79 написа:

която също записва автоматично

Ако имате в предвид "motion detection" - всички виртуални NVR-и имат такава възможност - въпрос на настройки!

преди 17 минути, valka79 написа:

някоя друга програма

Най-добрата "програма" е хардуера!

преди 20 минути, valka79 написа:

Кажете някоя друга програма

Ето едно добро сравнение на различните варианти - изберете си според нуждите:

тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглих Security eye, на пръв поглед - идеална. После, обаче забелязах, че при motion detection не прави записи. 

Отново се връщам на ispy. Картината е доста лоша. Влизам в настройките, има high, above normal, променям и нищо. Как да направя добра картина? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Яъзможни причини:

1. Недостиг на хардуерен ресурс на компа! ispy си е лаком софт, но то това е и идеята - да замести хардуерните у-става

2. Проблем с мрежата - възможно е рутера да не смогва на трафика, ако е нещо обикновено

ПС: Пробвай директно да видиш камерата през браузър, за сравнение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идеална е картината през браузър. Точно както съм я направила. Тя и тук беше добра, но нещо съм пипнала и се промени. И сега не мога да я оправя. От къде се настройва, би ли ми казал? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.