Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Наскоро запопнахме училище аз съм в 9 клас и харесвам момче от класа ми, а някой от наборките ни си падат по батковци. Той е сладък, още преди да осъзная, че го харесвам му пратих покана и понеже ми казаха, че е срамежлив му пратих здравей ръчичка в месенджер, но той ме блокира, преди ден, го последвах и той ми прие заявката и след това ме блокира отново, приятелки ми казват, че ме гледа, а той е малко странен, различен. Играхме игра и понеже той играе в часовете на телефона, си остави телефона когато аз излязох на дъската, когато кажа нещо смешно се усмихва. Харесвам го много! На прибиране пътуваме в един рейс искам да го заговоря някък си. Дайте ми съвет, защото съм откачила вече! Благодаря, ако нещо съм пропуснала, ще отбележя като коментар, днес на няколко пъти ме погледна... 

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом сте от един клас, винаги има за какво да си говорите. Или поне да започнеш разговор

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, Анонимка написа:

Наскоро запопнахме училище аз съм в 9 клас и харесвам момче от класа ми, а някой от наборките ни си падат по батковци. Той е сладък, още преди да осъзная, че го харесвам му пратих покана и понеже ми казаха, че е срамежлив му пратих здравей ръчичка в месенджер, но той ме блокира, преди ден, го последвах и той ми прие заявката и след това ме блокира отново, приятелки ми казват, че ме гледа, а той е малко странен, различен. Играхме игра и понеже той играе в часовете на телефона, си остави телефона когато аз излязох на дъската, когато кажа нещо смешно се усмихва. Харесвам го много! На прибиране пътуваме в един рейс искам да го заговоря някък си. Дайте ми съвет, защото съм откачила вече! Благодаря, ако нещо съм пропуснала, ще отбележя като коментар, днес на няколко пъти ме погледна... 

Ами заговори го някак си, недей да откачаш. Рано ти е още!

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Анонимка написа:

Дайте ми съвет, защото съм откачила вече! Благодаря, ако нещо съм пропуснала, ще отбележя като коментар, днес на няколко пъти ме погледна... 

Ама как по-точно те погледна? Опиши подробно, за да ти дадем подходящи съвети.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, baitexpo написа:

Е ти след малко ще я накараш да сложи скенер за лицево разпознаване. Те са все още хлапета. Бушуват първите хормони, първите чувства, срам, страст, желание. Неща, които за първи път се усещат.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, baitexpo написа:

Ами не го познавам все още много, момчето е странно и не общува с момичета незнам по каква причина, за първа година съм в това училище и не го познавам още

преди 2 часа, Megumi написа:

Щом сте от един клас, винаги има за какво да си говорите. Или поне да започнеш разговор

Проблема е, че той не говори с момичета само с момчета, занимава се със спорт, тва беше и нещото заради, което го забелязах, харесваме доста общи неща той е шампион по волейбол, аз обожавам волейбол, харесва мерцедес аз също и играем една игра, незная как да го заговоря, че да не му стана досадна

преди 2 часа, Емил Костов написа:

Ами заговори го някак си, недей да откачаш. Рано ти е още!

Незнам на каква тема постоянно е с някого, а нейскам да го заговорям в компания защото май е срамежлив

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Анонимка написа:

Проблема е, че той не говори с момичета само с момчета, занимава се със спорт, тва беше и нещото заради, което го забелязах, харесваме доста общи неща той е шампион по волейбол, аз обожавам волейбол, харесва мерцедес аз също и играем една игра, незная как да го заговоря, че да не му стана досадна

Питай го нещо за волейбола тогава или за играта. За колата недей, че ще си помисли, че това си харесала :biggrin:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момиче действаш. Ако трябва ще нашамариш другия дето е с него и ще го заговориш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Анонимка написа:

момчето е странно и не общува с момичета незнам по каква причина

Хич не ти трябва такъв :getout:

преди 7 минути, Емил Костов написа:

. Ако трябва ще нашамариш другия дето е с него и ще го заговориш

По-добре да заговори другия ...да го поогледа убедена съм, че може и по-готин да е даже .

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, upper@D написа:

По-добре да заговори другия ...да го поогледа убедена съм, че може и по-готин да е даже .

Неее, найстина нещо съм хлътнала здравата по него, и ми личи много, само тва ми е в главата

преди 13 минути, upper@D написа:

Защо да заговарям някой когото не харесвам, точно това момче искам! Другите не са ми симпатични толкова

преди 19 минути, Емил Костов написа:

Момиче действаш. Ако трябва ще нашамариш другия дето е с него и ще го заговориш. 

Ще го хване срам, пък и ще изглежда супер нелепо

преди 19 минути, Емил Костов написа:

Утре ще пробвам някак си да го заговоря и се чудя дали да не го питам защо ме е блокирал така ще разбера какво има към мен като цяло

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Анонимка написа:

Неее, найстина нещо съм хлътнала здравата по него, и ми личи много, само тва ми е в главата

Ще има да си патиш ...

Спри да изпращаш сигнали. Откажи се ...той сам ще кацне, ако става ...ако не ...

Животът е пред теб. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Megumi написа:

Питай го нещо за волейбола тогава или за играта. За колата недей, че ще си помисли, че това си харесала :biggrin:

За спорта ще е много тъпо според мен, мисля си да го питам защо ме е блокирал или на кой левъл е на играта

преди 2 минути, upper@D написа:

Ще има да си патиш ...

Спри да изпращаш сигнали. Откажи се ...той сам ще кацне, ако става ...ако не ...

Животът е пред теб. 

Немога да се откажа, ша го питам що ме блокира пък квот стане 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Анонимка написа:

За спорта ще е много тъпо според мен, мисля си да го питам защо ме е блокирал или на кой левъл е на играта

Немога да се откажа, ша го питам що ме блокира пък квот стане 

Може да е обратен :speak:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Анонимка написа:

И аз, ако някой ме блокира, ще се поинтересувам защо го е направил

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Megumi написа:

И аз, ако някой ме блокира, ще се поинтересувам защо го е направил

Ще разбера утре

преди 6 минути, upper@D написа:

Може да е обратен :speak:

Всички приятелки така ми казват, но мисля, че не е... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Анонимка написа:

Всички приятелки така ми казват, но мисля, че не е... 

Приятелките ти дето си падат по батковци го приемат за такъв. Ако е просто срамежлив и нещо евентуално се получи между вас. Ще е голяма мъка. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, upper@D написа:

Приятелките ти дето си падат по батковци го приемат за такъв. Ако е просто срамежлив и нещо евентуално се получи между вас. Ще е голяма мъка. 

Защо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Анонимка написа:

Защо

Трудно е с такива.

Пък и много си емоционална ...не знам точно . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, upper@D написа:

Трудно е с такива.

Затова е най-добре да бъдат изритани в ъгъла и да им бъдат стигматизирани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Безимен написа:

Затова е най-добре да бъдат изритани в ъгъла и да им бъдат стигматизирани.

Те сами се изритват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, upper@D написа:

Те сами се изритват.

Силно се съмнявам в това. Просто никой не си прави труда да ги разбере. Защото повърхностността е мантра днешно време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Безимен написа:

Силно се съмнявам в това. Просто никой не си прави труда да ги разбере.

Ами момичето се мъчи да го доближи, той  я блокира.

Това какво е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, upper@D написа:

Хич не ти трябва такъв 

А какви трябват...такива като мишо шамара..като оня....пищова...брадърчета, какво?

току-що, upper@D написа:

Ами момичето се мъчи да го доближи, той  я блокира. Това какво е?

Като нищо може да си мисли, че някой се опитва да го будалка. Особено ако е по-затворен.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбирам те, че бушуват хормони пепрудки и т.н. Обаче имам един въпрос към теб. Представи си, че нещо стане и се съберете с него, ама нали се сещаш малки сте още. Рано или късно ще скъсате и тъй като сте в един клас ще ви се налага да сте заедно и малко или много да общувате всеки ден. Ти как ще се чувстваш тогава? И двамата ли сте от хората, които могат да запазят добри отношения с бившите си или не сте? Ако не можеш да си отговориш на тези въпроси, по-добре въобще не скачай в дълбокото с него. Рано или късно ще ти мине. Знам, че ще ти е трудно и може да даже да не ми вярваш в момента, но си мисля, че така ще си спестиш главоболия в бъдеще. Все пак изборът си е твой.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Безимен написа:

А какви трябват...такива като мишо шамара..като оня....пищова...брадърчета, какво?

Не!

На нейната възраст,  когато още вярват или по точно тепърва се набълбукват в морето "любов" й трябва някой който да се докоснат привлечени от ...абе стига ме кара да говоря!  

Не ме цитирай!

Нали вече ме удуши емотиконно...ама ха

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Vamp1r3
      Искаше ми се да надраскам една дълга и откровена статийка за чудото дето ме удари в кофата в януарския промъждутък 02-09.01.07. Но не щеш ли почти 2 седмици не събирах думи с които да го опиша. Е каквото било, било. Вече ежедневието си ме клати като кон куца кобила
      Винаги съм се чудел защо при награждаване призьорите клишират "Искам да благодаря на...", ми мисля че стоплих защо. Защото зад едно велико дело не седи само личноста ами екип от знаини и незнайни герои. Като почнем от мама и свършим с кучето. Та в тоз контекст цялата банда, която се подвизаваше в хотел Св. Елена и околоностите, заслужава едно голямо БЛАГОДАРЯ. Сигурно ще изпадна и в личностни благодарности за неколцина герои, които успяха да оставят ярка диря в съзнанието ми - такива бяха целия състав на Театър Цвете, за дето ми пуснаха буквално от нищото това изживяване и ми дадоха такова огромно поле за изява. На Янеца, за това че успя за 1 седмица да бръкне толкова на дълбоко в душата ми и да я раздруса като Катерина Южните Американски Щати. На Катенце, че ми държеше треперещата ръка в моментите, в които сърцето ми преливаше от противоречиви чувства и страсти. На Жожко, Фици и Марти (седмичните съквартиранти в А42), за това че ме караха да не се замислям къде ще осъмна. На Камбанската маса, която при всяко хранене ми снасяше различни чувства, емоции и контраемоции :tongue:. На Надето, че схвана правилата на играта и се отдаде на тях. На Норчето за захарната болест и връзката, която успя да изгради до болното ми съзнание. На цялата 2-ра група (Софийската) за топлото отношение и искреност, за това че ме накараха по време на сесиите да се чувствам сякъш на стъпвам на мокета в залата или фоаето на 3-тия етаж, а по памукови облаци. На Търговишката груба, която ме върна към първичната бунтарност. На Поли, за това че ме постави от другата страна на барикадата и ми поднесе 3-тата гледна точка, в един оплетен от тръни тригълник. На всички знаини и незнайни анимационни герои, рефлектирали по ведом и неведом начин върху мен.
      Keep Fire Follas! See ya soon :smile:
    • от Vamp1r3
      Бесните цицки - Volume 1. Е как да не си падне човек по такива каки!? Ем имат, ем шерват. Ей златни да са, живи и здрави и покрай тях цицките им.
      Аере Ваере Дъ Цицката

###
      Цицките на кака Бритни
      Те хвърчат бре? Абсолютно естествен вибратор, бих отбелязъл.

###
      Едни Гърди Напред
      Е това са баш цистерни. Момата определено може да кандидатства за рекламно лице на Данон.

###
      Коледни Цицки
      Незнам дали Дедо Коледа съществува, но Снежанка (или Кака Коледа) има какво да ми донесе за Коледа tongue

###
      Бесни Цицки с Бесен СаундТрак
      Яко жица, малко Ватер и чифт развилнели се цицки на хоризонта:

###
      Промишлени Цицки
      Чудя се тия два чифта в Тежката Промишленост ли ги ползват или за шалчета през зимата:

###
      Помощ при избор на сутиенче
      Как да помогнем на една кака да си хареса сутиенче:

###
      Пътни Цици, опааа, Знаци де
      Как да накараме шофьорите да спазват ограниченията.

• от Vamp1r3
      Кралят преследва дебела, а аз преследвам Цицката! Той залага гювечета за дивеча, а аз съм се обозал и не мога да се набозим. Нема Млеко. О! Ооооо Цицка, както би казал Цицомана и както и аз казвам, щот по-голем Цицоман от мен няма. Ейййй тая Цицка, мноу добра бе да е*а Млекото ми!. Тя Цицката е безумна, като цистерна, и тя като нея бълва Млеко, а по-голем Млекоман от мен къде? Не ща бе, не ща да бъда Цицоман! Да ме заквасят ако се Вцицим! Да ама оная нейната Гърда, кълна се в Данон не бих я цоцал ако не бе тя, по точно ако не бяха двете. Само лъжа себе си, затънал съм в Цици до шия и не мога да се нацоцам. Данон го взел Цицоман съм, и таз Цицомания ме научи да пия Млеко директно от извора. И ето Цицка за едното и другото. Впрочем до нея вече е стигнала една от моите цедки, ха-ха направи я Цицоман, занесея Гъзоман получи я Арна Цицка. Ей Цицке не бих дал кило млеко за нищо ако можеха да цоцнат и другите. А-а-а ето един при това със сутиен, сега ще узнаем някоя и друга млечна тайна.'

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.