Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Попаднаха ми стари 5.1 колони с буфер, но не успях да ги вържа към компютъра. Липсва ми 5.1 ch инпут кабел. Мога ли да намеря някъде такъв кабел....или да засилвам колоните към боклука ?! И ако някой има въпросния кабел - може ли да ми изпрати снимки да го видя какво представлява. Благодаря предварително. :) 

woofer-min.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей мисля че такъв кабел, ти трябва https://www.technopolis.bg/bg/Cables/Cable-ROYAL-2RCA-3-5-300/p/553567 

Untitled.jpg

Това ли са всичките входове?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора, но мисля, че това не е кабела - нямам такъв вход в буфера. Горе се закачат сателитите и единствено остава празно 5.1CH INPUT.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да снимаш целия Буфер?

Я виж да не е такъв кабела. 

av.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да ползваш пълноценно 5.1-канални колони, първо ти трябва източник на 5.1-канален звук - филм или музика със съответната кодировка. И второ, компютърът ти трябва да има аудио карта, която може да декодира такъв сигнал, и да го подаде на съответни изходи към крайното устройство. Тоест, ако смяташ да слушаш стерео MP3-ки от нета, и компютърът ти има само жак или два чинча за аудио изход - губиш си времето. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай точен марка и модел на тон-колоните и ще ти кажа как и с какъв кабел да ги свържеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе момчета, научете се поне да четете какво имате и да да не пишете "буфер".

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.