Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Взех си за първи път Моторола и срещнах няколко проблема . Каквото и да правя в настройки не мога да махна автоматичната поправка когато пише . Постоянно докато пише ми се поправят думите , уж го махнах от настройки , но продължава да си седи , някой има ли идея как се маха ? И още по големия проблем , когато телефона ми е.заключени и е на черен екран , ако го приместя някъде или дори просто го взема , веднага показва колко е часа и това оградено в синьо , нещо като скрийнсейвър . Нямам идея как се води , но и него не мога да го махна ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поправката на написаното се изключва от настройките на съответната клавиатура, която ползваш:

https://www.technipages.com/android-disable-auto-correct

Другото е някаквa "always on display" настройка или нещо подобно, което се активира при движение. Защо искаш да го изключваш? Търси пак в настройки на екрана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги като си взема телефон първо изключвам поправката на думи докато пише и с този изключих всичко но продължава да ме поправя . На "правописна проверка" ми седи изключено но продължава и нямам идея вече как да го махна . Другото ме дразни дори повече и единственото което намерих и си помислих , че е то беше някав скрийнсейвър и го изключих но продължава да седи и също нямам идея как да го махна . Забелязах , че дори когато ходя , постоянно ми светва да ме осведоми колко е часа , нищо , че ми е в джоба . Започвам да си мисля , че телефона ми е бъгав , което е жалко , защото е нов .

В крайна сметка първия проблем го оправих . Остана само да махна показването на часа .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чети и пробвай!

https://forums.androidcentral.com/motorola-droid-turbo/461239-stop-clock-coming-up-every-time-phone-moves.html

Това е някаква опция за нотификация на моторола, която май не може да се изключва. Пробвай да изключиш "moto display":

"Go to your Moto app, click on the settings in the upper right corner (it'll be there after you first set it up), Click on display, then unclick moto display."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я му върни настройките под разбиране и виж как ще стой.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.