Премини към съдържанието
Безимен

Какво се случва с триенето на мнения и времето за редакция?

Препоръчан отговор

на 17.11.2018 г. в 18:57, peppone1 написа:

Функцията беше индиректно премахната заради мен

Пак ли ти бе с твоите философски и единствени фермани?

Иначе коментираната опция е добре да е налична за всички, но с определен брой пр. за месец или седмица.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хмм, нещо по отношение на времето за редакция на стари коментари във форума ново? Защото не мога да си редактирам коментар, от преди едва 3 часа, липсва бутана "Редактирай"? Преди май имаше  по дълго време възможност да се редактират предишни коментари...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, sliderum написа:

Хмм, нещо по отношение на времето за редакция на стари коментари във форума ново? Защото не мога да си редактирам коментар, от преди едва 3 часа, липсва бутана "Редактирай"? Преди май имаше  по дълго време възможност да се редактират предишни коментари...

Имаше, да. Но вече мисля, че само половин час, след като си публикувал, можеш да редактираш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, Jayashri написа:

Имаше, да. Но вече мисля, че само половин час, след като си публикувал, можеш да редактираш

Направо да не може да се редактират правописните грешки, ще е супер, ехеее ...
Трябва да свиквате да пишете в текстов редактор, да оставяте текста си да отлежи една нощ и ако не се е появила някаква причина да ви се иска да го изтриете, чак тогава да го публикувате.
А може и да започвате с уговорики като:
- чух че някой бил казал ...
- не знам дали е така но верятно може би ...
- не съм на това мнение, но други хора мислят че ...

Така като не можете да триете каквото сте писали леко пийнали, поне ще можете да се оправдаете, че не искали да кажете каквото сте писали.

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Белгиеца написа:

Направо да не може да се редактират правописните грешки, ще е супер, ехеее ...
Трябва да свиквате да пишете в текстов редактор, да оставяте текста си да отлежи една нощ и ако не се е появила някаква причина да ви се иска да го изтриете, чак тогава да го публикувате.
А може и да започвате с уговорики като:
- чух че някой бил казал ...
- не знам дали е така но верятно може би ...
- не съм на това мнение, но други хора мислят че ...

Така като не можете да триете каквото сте писали леко пийнали, поне ще можете да се оправдаете, че не искали да кажете каквото сте писали.

И аз бих искала да изчезне редактирането напълно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Колев60 написа:

Не е важно какво искате точно Вие или Филанкишията, защото пишете в "Празни приказки". Съвсем друго е когато има грешки или несъответствия в отговорите към техническите раздели. Там, твърде често е  задължителна редакцията, когато си постнал нещо невярно. И времето за редакция от половин час е малко за предприемане на тези мерки. Другият вариант е както е предложил Белгиеца. Пишеш си поста в текстов редактор, проверяваш го и чак тогава го споделяш във форума. Пука му на някого, че някаква мома не са я задоволили според нейните критерии или че някакво си хлапе не можело да си забели кожичката на члена. В този форум е пълно с БОКЛУЦИ и дечурлига, които току що са излезли от детската градина!

Добре де

Не съм го написала на живот и смърт

Само изказах мнение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Jayashri написа:

Добре де

Не съм го написала на живот и смърт

Само изказах мнение

Моме!

Навремето, когато Администратора на този форум го създаде и пусна в "ефир" основното и важно предназначение бяха техническите форуми и през периода 2003 - 2008 форумът по идея беше оценяван винаги на едно от първите места в България. След това се разшири в което няма нищо лошо за да се ползва от куцо и сакато. Вие, като негов ползвател е редно да се замисляте какво искате и какво не, защото приказките ви в Забава не струват 5 пари. Не може 250000 човека във форума да си проявяват претенциите и Администрацията да уйдисва на всеки.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никъде не съм проявила никакви претенции

Това се опитам да обясня

Баси, човек да не напише една дума

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Jayashri написа:

Никъде не съм проявила никакви претенции

Това се опитам да обясня

Баси, човек да не напише една дума

Забравил съм да ви подсетя да се оправите към кухнята и да си измиете чиниите, а не да дращите врели -некипели!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В случая при Вас е дращането врели-некипели, защото е напълно излишно да ми обяснявате това

Да го бяхте написали в отделен пост, щеше да е друго

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди беше 30 дни, а сега е 30 минути. Слочаеност? Символика характерна за (кратка пауза) ИЛЬОМИНАТИ!

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

До всички пишещи в тази тема! Моля не забравяйте Правилата на форума  и се въздържайте от обидни квалификации!

Благодаря!

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)
  • Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бай ти Стефчо пак даде "леко" на късо. :emoji_smiley-12:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ostavime написа:

Бай ти Стефчо пак даде "леко" на късо. :emoji_smiley-12:

Не виждам да съм дал ни на "късо" ни на "дълго". Изразявам си мнението, както прави всеки един в този форум!. Ти си още много малък, за да преценяваш хората! Забравих да ти честитя Новата година..

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, Колев60 написа:

Не виждам да съм дал ни на "късо" ни на "дълго". Изразявам си мнението, както прави всеки един в този форум!. Ти си още много малък, за да преценяваш хората! Забравих да ти честитя Новата година..

Това, че ти си на 60+ не те прави мерило за добро държание (еле па такова към жените по принцип) и вярна и точна преценка спрямо хората. Съдейки от твоята камбанария всеки под 50 сигурно е... малък, а ти си голям. Респективно не ти е на нивото. То па едно ниво. хехехе А какво значи да си малък? Това, че си възрастен, не говори добре за теб спрямо държанието ти. Напротив. Или може би мислиш, че след като си на възраст, имаш право да се държиш така?! Доста сбъркана идеология, ако мислиш това. Патриархата те блъска яко, ама яко. Клони към ориенталско мислене. Явно в твоята къща жената е преди всичко слугиня и домашна прислужница. На всички нива. Просто предполагам де, не е заключение. Ти си падаш по крайните заключения. 

Да наричаш хора, които не познаваш БОКЛУЦИ, как ти се струва? Мъжка постъпка, нали, на възрастен и зрял човек? :10:

Те и хората си изразяват мнението, па не ти викат, че си БОКЛУК. 

Честита и на теб

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.