Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Никога не съм разбирал хората, които гледат Х% намаление и веднага тръгват да купуват, без да са сравнили цените.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, badsector написа:

Никога не съм разбирал хората, които гледат Х% намаление и веднага тръгват да купуват, без да са сравнили цените.

И навън го правят - за Али например има добавка за хром/цент..., която вади статистика на цената на изделие за дълъг период от време и се вижда нагледно (графика) движението й. И много често се оказва, че тази цена е нормалната от преди месец примерно.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емаг Лъжат хората с много продукти.Пишат че има поплавак помпата,то се оказа че няма.Десетки хора се оплакват със същото нещо но емаг трие коментарите

пише че има нож помпата то няма нож.Просто лъжат много хората.Сложили са нарочно тел 0700 да могат да печелят от гърба на хората тези боклуци

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, vasko12 написа:

Пишат че има поплавак помпата,то се оказа че няма. 

Десетки хора се оплакват със същото нещо но емаг трие коментарите пише че има нож помпата то няма нож.Просто лъжат много хората.

Имате право да я върнете поръчката в срок от 30 дни, ако не ви харесва.

Второ - Добре е да сте наясно какво да очаквате, защото не винаги опсанието е точно.

И трето - знаеш ли поговорката за кривата ракета и космоса? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Zaza Zaraza написа:

:D

Тази Помпа я купих преди 3 месеца,тогава работеше и сега ми потрябва помпата но не работи за жалост.

Лошото е че 1 месец ще се мотят нещата за ремонт до Ромъния.

Емаг  работниците по телефона се държат много грубо и некомпетентно.Това ще ми е 1 поръчка онлайн и последната в живота

преди 4 часа, Expert написа:

Има си схемички..2a03b6c6ced64af00c18ac1fde66ee46.jpgbe378c5ba2b3aec86599b724c34ae88e.jpg

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk

Не знам как се Таксуват но като гледах сметката за 1 разговор 3 лв близо ми стана ясно

Нарочно явно слагат 0700 да печелят и от там пари и от стоката печелят от всякъде да валят пари,така те расъждават

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, vasko12 написа:

ази Помпа я купих преди 3 месеца,тогава работеше и сега ми потрябва помпата но не работи за жалост.

Аааа, извинявай! Не съм те разбрал правилно, защото в поста по горе няма и следа от гаранционен дефект....Съжалвам да го чуя, дано се оправят нещата....:drunk:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Zaza Zaraza написа:

Аааа, извинявай! Не съм те разбрал правилно, защото в поста по горе няма и следа от гаранционен дефект....Съжалвам да го чуя, дано се оправят нещата....:drunk:

Дано но 1 месец поне ще ме мотат

а сега ми трябваше помпата но уви

Чаках 15 дни когато да го купя сега не ми се мисли

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се "похваля" колко чаках за моя стол и с каква "голяма" отстъпка го взех на Черния петък.

На стария му се скапа амортисьора, а "еко" кожата му вече се нацепи доста, реших ако има нещо до 100 лева да си взема нов за Черния петък.

https://www.emag.bg/ofis-stol-kring-franklin-fit-ergonomichen-cheren-6426228083641/pd/DLXK0SBBM/   

в момента цената му е 125 лева без каквито и да било отстъпки.

7.20 часа петъка си го харесвам на цена 100 лева с "ОГРОМНА" отстъпка от -60% от 250 лева (реално -20%)

Имаше го и бежов и кафяв, но с по-малка отстъпка за 120 лева от 250 лева   (-52%)  реално -4%.

На края на поръчката ме сюрпризират, че стола ще дойде до 10 декември, от 23-ти са 17 дена.

Минава 10-ти, минава 15-ти. Звъня няколко пъти на телефона който е даден за връзка - съответно никой не вдига.

Дойде чак на 22-ри (почти месец след Петъка), сега е 31-ри а стола още смърди на изпотен китаец и не се измирисал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен ще излезе че моята помпа е за чиста вода ,такова чувство имам.

Това е което рекламират Емаг по отдолу като вдигна помпата не виждам никъде режеш нож.

Просто хората предлагат нещо което и те не знаят какво предлагат

Помпа за мръсна вода с дробилка Campion WQD10.0 с поплавък, 1100W, 10000 l/ч

image.png.950266201f2c24f6fe6d040af0914654.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм тръгнал да защитавам емаг, ноооо в случая е някаква друга фирма партньор.... Гледайте по внимателно стоките от къде се предлагат. 71c5b309ff69f49b4bb26272bb652b67.jpg

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Zaza Zaraza Това няма значение партньор ли са или гадже,през емаг минава продукта и те са длъжни да си проверяват какво предлагат на сайта им на емаг .

Да не говорим че на имейл Емаг по 15 дни не отговаря .Това говори че са несериозни .Това го казват Еконт Спиди куриерите споделят че с емаг много трудно се свързват и работят също трудно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Zaza Zaraza Това няма значение партньор ли са или гадже,през емаг минава продукта и те са длъжни да си проверяват какво предлагат на сайта им на емаг .

Да не говорим че на имейл Емаг по 15 дни не отговаря .Това говори че са несериозни .Това го казват Еконт Спиди куриерите споделят че с емаг много трудно се свързват и работят също трудно
Странно ми звучи. Многократно съм звънял и писал на емаг. Дори и в пика на черния петък, с молба поръчката, да се изпълни възможно най бързо, понеже бяха за подарък.

Ами дадоха обещание, че ще опитат и след 2-3 дена го изпълниха.

Доволен. И като цени, и като обратна връзка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, Zaza Zaraza написа:

Странно ми звучи. Многократно съм звънял и писал на емаг. Дори и в пика на черния петък, с молба поръчката, да се изпълни възможно най бързо, понеже бяха за подарък.

Ами дадоха обещание, че ще опитат и след 2-3 дена го изпълниха.

Доволен. И като цени, и като обратна връзка.

Пълни глупости говорите.Всеки може да каже че с емаг е трудна връзката.Не случайно са сложили 0700 нарочно

защо не слагат  стационарен номер?Защото няма печалба

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, vasko12 написа:

Пълни глупости говорите.

Ок. Спирам до тук. Вярвайте си на еконт и на спидото, след като се циганите за едно телефоно обаждане.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Zaza Zaraza написа:

Ок. Спирам до тук. Вярвайте си на еконт и на спидото, след като се циганите за едно телефоно обаждане.....

хаха 1 обаждане към 0700 е 3 лв  въобще не сте хейтър от емаг боклук мръсен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, vasko12 написа:

хаха 1 обаждане към 0700 е 3 лв  въобще не сте хейтър от емаг боклук мръсен

3лв  е само за жалки долни цигани....:lol6:

Моля, и без такива обиди и провокации.....:) Дреме ми за емага....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега се връщам от спиди,страшен скандал вдигнах.При въвеждане на сезони консул фирмата която е поставена от Емаг се оказа че не могло да се пусне през куриера който ми достави помпата в Спиди а трябвало той да изпрати кориера до вкъщи.Спиди се хванаха за главата,казват нали ние сме куриер за какво само те  мотаят от куриер на куриер.При въпрост на емаг да изпратим пратката,служитела от спиди отговори че Емаг нямат адрес официален,а използват фирмите.Просто се крият тези мошеници от Емаг като мишки

от 5 дни не мога да изпратя   помпата на ремонт.Над 15 телефони разговори имам с боклуците Емаг.Днес говорих с Юлияна Янкова 10 мин близо.Каза да чакам обаждане от Боклуците Емаг

Хора Не копувайте нищо от Емаг ако нямате излишни нерви и пари за телефони обаждания

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, vasko12 написа:

Емаг нямат адрес официален,а използват фирмите

Емаг са интернет магазин, бре, човек. И са само ЕМАГ. Никой не се крие, прочети какво пише, а не слушай кой какво ти казва.....:speak:

Гаранцията на продуктите, предлагани от нашите партньори, е предоставена от тях или от оторизиран техен сервиз.

eMAG  ›  Info Center  ›  Често задавани въпроси :

https://www.emag.bg/info/defekten-produkt-ot-partnior-na-emag

Сиреч, с емаг нямаш работа, според мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Zaza Zaraza написа:

Сега се връщам от спиди,страшен скандал вдигнах.При въвеждане на сезони консул фирмата която е поставена от Емаг се оказа че не могло да се пусне през куриера който ми достави помпата в Спиди а трябвало той да изпрати кориера до вкъщи.Спиди се хванаха за главата,казват нали ние сме куриер за какво само те  мотаят от куриер на куриер.При въпрост на емаг да изпратим пратката,служитела от спиди отговори че Емаг нямат адрес официален,а използват фирмите.Просто се крият тези мошеници от Емаг като мишки

от 5 дни не мога да изпратя   помпата на ремонт.Над 15 телефони разговори имам с боклуците Емаг.Днес говорих с Юлияна Янкова 10 мин близо.Каза да чакам обаждане от Боклуците Емаг

Хора Не копувайте нищо от Емаг ако нямате излишни нерви и пари за телефони обаждания

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази помпа за ремонт като гледам още не е тръгнала поне 50 ди ще минат докато се ремонтира,съветвам хората да не взимат пратки от мошениците Емаг

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега от Емаг ми зв трябвало да заплатя транспортните разходи до Романия нищо че продукта е във гаранция,и след ремонт фирмата щяла да го върне за тяхна сметка.При мое питане как ще ми върнат парите за куриер посока Романия служитела в Емаг ми каза по банков път но не е сигурно да не кажат в 2 посоки вие да платите транспорта .Просто да не ви забъркат в каша няколко месеца.Много съжелявам господине за неудобството но това е разбирам ви извинявайте.С 1 дума  помпата я ползвах 1 път 2 часа и 173 лв айде хвръкнаха.Супер поръчка супер фирми знаете как е господине

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от ChromaCat
      Здравейте, ако темата не е за тук, моля админ да я премести в подходящия раздел.
      Искам да предупредя хората да не се хващат да подобна схема, на която аз попаднах и за щастие понеже съм човек, който винаги проучва нещата не се хванах.
      Ето и случая на кратко:
      Пускам за продажба лаптоп. Веднага след това има няма и 5 минути, някои започва да ми пише по Viber, че иска да ми купи лаптопа. Личеше си че ползва google translate понеже беше на леко развален български. Каза, че живее в Англия и иска да му го пратя по Спииди, викам си "Ок значи е Англичанин, сигурно купуват ефтино техника от Бг и вероятно ги препродават там". Казах на човека, че предпочитам да го продам на някой от Бг, попитах го дали няма човек тук, да го продам на него, пък после те да се оправят. Не ми харесваше мисълта лаптопа ми да се разнася до Англия и обратно ако евентуално не му хареса като го види. 
      Той предложи да ми плати веднага цялата сума + разходите по транспорта. Направо се учудих супер много. Викам си "Извадих късмета тука сега още от раз стана сделката". Попитах го дали често си купува неща от Бг и от ОЛХ. Прати ми няколко снимки на стоки, които е разопаковал от Спииди. Стана ми любопитно, каза, че го бил вземал за сина си. (тука вкарваме малко психология, използва това, че е за детето му, стават лични нещата)
      След като питах в Спиди за условията,  стана ясно че общо с таксите трябва да ми преведе 760лв. 
      Той веднага още същия ден отиде до банката като ми прати снимка как чака на светофара, след това банката снимана отпред как е пред нея. Попита ме за ИБАН и Имена и мейл. След което получих меил от банката, че ми е пуснал парите.
      Викам си "Бре!" Егаси кефа, даже вече бях нагласила парите какво ще ги правя като ги получа. Казах му, че довечера ще подготвя лаптопа за изпращане и ще го пратя по Спиди като получа парите. Той искаше снимки как го подготвям за да ги прател на сина си. Търсих името му в нета да го намеря Stevry Howen ама нямаше такъв, още тогава ми светна нещо.
      Става върпос за HSBC банк. Та ето го и въпросния мейл. 

Първоначално всичко изглежда точно. Обаче след 10тина минути просто реших да Гуглъна мейл адреса, от който идва и веднага ми излезе резултат от форум за Scammers Warnings, абсолютно същия мейл, от същия човек със същото име и същото съдържание!! Само името беше мое, както и сумата, която бях казала. Всичко друго акаунт номер, мейл и т.н бяха публикувани и то от преди няколко седмици, значи схемата е нова.
      Да нищо не му писах повече. Той ми писа на следващия ден от друг номер, със стария му нещо станало. Гледам кода от Нигерия. Викам му как така от Нигерия сега ми пишеш? Той започна да ми обяснява как бил пастор в Африка и от там имал номера ала бала. Започна да ме притиска кога ще пращам лаптопа.
      Казах му, като получа парите. Той ми каза "е нали получи мейла от банката" . И след което му казах, че е попаднал на грешния човек и е скамер и съм го разкрила. След което той ми пейства ето това. (Не го написа ами направо го изтропа, т.е. има го подготвено, явно често му се случва да се обяснява на хората защо няма да си получат парите)
      На кратко в съобщението се казва, че банката е взела сумата от неговата сметка, но я задържа понеже става върпос за продажба на предмети, и тряба заедно с предмета да изпратите и това банково съобщение, и чак тогава когато той го получи, банката ще пусне парите към вашата сметка.

Бла бла и след още няколко реда започна да ми обяснява как аз съм го била излъгала, как съм можела да лъжа божии служител и тинтири минтири.
      Знам, че тук повечето хора са грамотни и не биха се хванали, но може да има и по-неопитни хора, които са доста на зор и пак могат да се подведат. В една от снимките, които ми беше изпратил, някой наистина си беше изпратил стоката заедно с изпринтиран този мейл, понеже отгоре имаше логото на АБВ поща.
      Мерси

• от Анита Христова Трифонова
      А.Х.Т sekirata cekupama   рецетира свой стих -  Измама
    • от Анита Христова Трифонова
      Измама - авторово поезия А.Х.Т.sekirata cekupama
    • от udobenliedivana
      Здравейте! Не съм сигурен дали е за тук темата, но все пак ще я постна.
      Попаднах да доста странен казус. Отварянето на следните адреси http://гоогле.бг и http://абж.бг те прехвърля към страницата https://emagis.top/ с текст, че след еди си колко секунди ще бъдеш пренасочен към сайта на Емаг, след което всъщност те пренасочва към http://profitshare.bg. Ясно е, че Емаг имат пръст в това, но въпроса ми е това не е ли подвеждане на потребителите?
      Изпратих питане до Емаг относно тези домейни - 5ти ден няма отговор.
  • Дарение

• Добави ново...