Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, хакнаха Viber-а на дъщеря ми. Нейна позната е получила съобщения от нейния номер, а дъщеря ми дори я няма в контактите се. Инстлирала съм viber-а и на лаптопа уж да следя кореспонденцията, но и на двете места липсва хронология на чата. Притеснена съм какъв достъп до телефона може да имат. Тя е с iphone 7. Също искам да питам с back up на телефона или изтриване на всичко от него дали ще е "безопасен" за ползване. Аз ще и сменя и номера, и телефона, но ме интересува този телефон до каква степен може да бъде засегнат.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Неволно или по грешка няма как да се случи това, друг номер да получи смс за активация на вайбър, за да се случи трябва физически досег до телефона, защо ми се струва, че дъщеря ви просто не иска да и четете вайбър чата.
Може да активирате вайбър от друга сим карта/номер, телефона не е нужно да сменяте, но детето пак ще намери начин как да ви надхитри, разбирам каква е идеята да следите вайбър чата и защо го правите, но децата са изобретателни и все намират начин да противодействат.

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вайбър си имат съпорт. Може да ги питате.

PS: След като се безпокоите какви ги върши на телефона, просто го ограничете. iOS имат опция да ограничаваш времето за работа на дадено приложение. Това става в: Settings -->Screen TIme --> App Limits. Ако пък хептен се притеснявате, просто сменете телефона с обикновен, с копчета.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Недко
      Здравейте !
      Не успявам да инсталирам VIBER на Linux Mint 18 XFCE 
      (заедно с лаптопа са описани в подписа ми)

Свалих си .deb пакет за Линукс Убунту от сайта на Вайбър
      Опитах от терминал и с GDebi
      Не става. Излиза ми съобщение, че това не е deb пакет.

Гугъл показа, че и други са имали същия проблем,
      https://forums.linuxmint.com/viewtopic.php?t=269712

има и решение :
      https://forums.linuxmint.com/viewtopic.php?f=47&t=258067&hilit=viber

но от постовете разбирам, че, изглежда VIBER има проблем с начина, по който създава .deb пакета 
      и решението е било, чрез изтегляне на .rpm , преформатиране в .deb
      и чак тогава инсталиране.
      Даже авторът на решението дава линк към файла, който е направил, но е за 64 битова версия ...
      а аз съм с 32 битова ...

Моля за съвет или линк, ако някъде вече е публикувано решение на конкретната или подобна ситуация.

Предварително ви благодаря !

P.S. Пиша същия въпрос и в темите за Минт и за начинаещи в Linux ... знам ли къде ще се види по-рано и ще се намери решението.
      Моля да ме извините !
    • от milen_sf
      Здравейте.
      Имам следният проблем, който се проявява само при чатовете от Viber на компютъра ми.
      Мога да изпращам и получавам всякакви линкове към чатовете, но когато се опитам да кликна на който и да е линк, той не ми се отваря автоматично в браузъра. Въобще по никакъв начин не успявам да го отворя в браузъра на компютъра.
      Някой може ли да ми каже, каква е причината и как мога да оправя този проблем?
    • от UserOfKaldata
      Здравейте,преди 3 години си купих телефон Samsung Grand Neо преди няколко месеца играх една стара игра, от която се запознах с 2 момчета, братя.Имаха предложение да ми дават ингейм пари за бууст на друга игра.Съгласих се, но не можех да влизам в акаунта на 1 от момчетата от Гугъл Плей следователно с камерата им показах, секунди по-късно бяха влезли в самия ми телефон и можеха да използват нещата на него.Въпроса ми е какво да правя ? Как да спра достъпа им,не ми е пращано нищо (сайтове,линкове и тн.) казаха ми, че няма да злоупотребяват, и това е било само за да мога да вляза в акаунта за да бууствам, но не се чувствам сигурен, могат да виждат всичко и то без да разбирам.
    • от Safet Luman
      Здравейте искам да ви питам защо ме показва онлайн при положение че не съм влизал в приложението?
    • от Soviet Soldier
      Привет!

От доста време забелязвам изскачащи и крайно неприятни реклами ,заемащи половината лист с абонати. Опитах се да намеря из интернет информация относно това ,как да ги премахна. Пробвах ,дори да блокирам един адрес ,на принципът за премахване на рекламите в скайп ,но не се получи. За това се сетих да пиша тук ,та ако някой има представа, как да премахна тези нежелани и крайно дразнещи реклами ще се радвам да сподели. 

П.С. Забравих да спомена ,че ОС ми е Windows 8.1 ,ако това има значение. 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.