Премини към съдържанието
sliderum

Френските таварищи, също протестират цените на горивата

Препоръчан отговор

France fuel protest: One dead in 'yellow vest' blockades

Това е меко казано странно, предвид, че във форума се изказаха и отрицателни мнения за протестите у нас. Ама франсетата от какъв зор протестират, нали те не са бедни като българите?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те затова и не са бедни, тях не ги управлява мафиотско правителство и не са овце като нас. При най-малкото нещо, което не им хареса, са на улицата, а ние копаем под дъното и пак нищо не правим.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Raze написа:

Те затова и не са бедни, тях не ги управлява мафиотско правителство и не са овце като нас. При най-малкото нещо, което не им хареса, са на улицата, а ние копаем под дъното и пак нищо не правим.

...а когато все пак почнем да правим нещо, против правещите нещо, веднага се почват атаки от всички посоки.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ясно, че ще протестират, защото в ЕС цените на горивата са сред най-високите. За сравнение в Русия и САЩ литъра бензин е към 1,40лв. за литър. В Франция е към 3лв. за литър и въпреки всичко, това не е най-скъпото гориво в ЕС. В Италия и Норвегия цените са към 3,40лв. за литър. Но в България без съмнение е най-зле, по простата причина, че цената на бензина, макар и малко по-ниска от тази в Италия и Норвегия, разликата в доходите на гражданите е далеч по-голяма. Едно е да плащаш 3,40 за литър с минимална заплата в страната 4000лв. съвсем различно е да плащаш 2,50лв. с минимална заплата 510лв. 

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Франция и Италия кипят от протести за цените на горивото! Гледайте евронюз. А италианците искат отново, излизане от ЕС!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който и да дойде на власт, няма да даде заплати на нас българите, понеже всички са добри докато се доберат до поста и после я да си гледат работата.:angry22:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, The-Walk!nG-Dead написа:

Който и да дойде на власт, няма да даде заплати на нас българите, понеже всички са добри докато се доберат до поста и после я да си гледат работата.:angry22:

Не ни дават нормални заплати, по простата причина че никой не си ги иска. Я се замислете преди години, като свалиха ГЕРБ заради непосилните цени на тока, какво се случи? Подадоха оставка и малко след това пак си ги избрахте. А сега си ги и търпите години на ред, позабрави се суматохата и пак вдигнаха цената на тока. Какво стана? Кой спечели в крайна сметка, народът или ГЕРБ? Ха ха чакайте да ви вдигнат заплатите, докато си държите едни и същи на власт. 
На следващите избори пробвайте да дадете шанс на нови хора, на малко партии, а не да гласувате за стари муцуни и да си казвате "ми те всички са еднакви". Ми еднакви ще са, вие за еднакви си гласувате, какво очаквате да се случи? Те съвсем изнагляха, вижте какви глупави причини си измислиха за рязкото вдигане на данъци и застраховки. Те работят в интерес на богатите застрахователи, а не в интерес на народа. Ето ви малко по-подробна информация, да добиете по-ясна представа до каква степен ГЕРБ изнагляха на наш гръб. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато не се изгонят всички парти и и не се направи народна република, като всичко се решава с референдуми,  няма никога да се оправим, ако чакаме този и онзи да вземат решения вместо нас! Всички партии са обвързани с олигархията и вземат решения, които са изгодни за тях, банките и чуждите правителства, на никой не му пука за хората!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, sliderum написа:

...а когато все пак почнем да правим нещо, против правещите нещо, веднага се почват атаки от всички посоки.

като че ли описваш сегашното положени в България

преди 36 минути, Soviet Soldier написа:

Подадоха оставка и малко след това пак си ги избрахте. А сега си ги и търпите години на ред, позабрави се суматохата и пак вдигнаха цената на тока.

те и гърците искаха да излязат от ЕС, дори гласуваха че искат. След това пак гласуваха и останаха и си търпят санкциите - разума надделя

но аз като гледам теб и някои други, разума ич го няма

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Без умствен капацитет написа:

като че ли описваш сегашното положени в България

те и гърците искаха да излязат от ЕС, дори гласуваха че искат. След това пак гласуваха и останаха и си търпят санкциите - разума надделя

но аз като гледа на теб и някои други, разума ич го няма

Гледай себе си, не другите. Виж до къде го докарахме със сегашната власт и ще разбереш, у кого реално го няма разумът. Ако вие сте на заплата от сегашната власт, мнозинството не сме и тази политика за нас не е изгодна. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Soviet Soldier написа:

Гледай себе си, не другите. Виж до къде го докарахме със сегашната власт и ще разбереш, у кого реално го няма разумът. Ако вие сте на заплата от сегашната власт, мнозинството не сме и тази политика за нас не е изгодна. 

Аз пък сложих палец на овЪтЪ, щото от нейната уста да ме плюе, го приемам за похвала.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Soviet Soldier написа:

помниш ли как крадяха комунистите, че за да изберем по малкия крадец

а да ти няма св какво да съхраняваш паметта - посети хардуерния раздел за да ти помогнат, има и програми за възстановяване на изтрити данни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

По данни на полицията трима от ранените са в тежко състояние. Арестувани са 24 човека, а 17 са задържани за разпит.

Протестиращите блокираха пътища на различни места във Франция. Води се разследване за смъртта на демонстрантка, ударена от автомобил, който явно ускорил, след като шофьорката се паникьосала, попадайки в протеста. Властите не дадоха подробности как са пострадали другите 47 участници в демонстрациите.

изт.

Срещу протестиращите явно е употребена сила, щом властите мълчат.

Не е изключено срещу Макрон да тръгнат още хора.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Без умствен капацитет написа:

помниш ли как крадяха комунистите, че за да изберем по малкия крадец

а да ти няма св какво да съхраняваш паметта - посети хардуерния раздел за да ти помогнат, има и програми за възстановяване на изтрити данни

Евтини гербаджийски спекулации. ГЕРБ е чедо на БКП, не по-малко от БСП. Пълна е с бивши партийни членове, а лидерът ѝ е охрана на Т.Живков. Е такива като него тъпи борчета и каратистчета получиха парите на народа. Каракачанов какъв е? Агент на ДС, а Симеонов е син на един от министрите на комунистическата партия ,ако не се лъжа. Може да не е бил баш министър, но е бил важна клечка по ония времена. И къве е разликата с БСП? А защо се опитвате да внушавате, че единствената алтернатива на ГЕРБ са "комунистите", както ги наричате? Майната им и на ГЕРБ, и на БСП и на "патриотите". Нека гледат парламента от вън. На власт ни трябват нови личности необременени от миналото и настоящето. Трябва ни съвсем нов политически елит, за да имаме прогрес. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бота засече думата комунист и цяфна

а може и да има протест от 10 човека

преди 2 минути, Soviet Soldier написа:

аз доколкото виждам ГЕРБ и БСП са конкуренти в сегашния парламент - ДПС ли предлагаш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Без умствен капацитет написа:

бота засече думата комунист и цяфна

а може и да има протест от 10 човека

аз доколкото виждам ГЕРБ и БСП са конкуренти в сегашния парламент - ДПС ли предлагаш

Никого не предлагам, конкретно. На избори се явяват много малки партии, сами си преценете, за коя от тях да гласувате, но престанете да задържате страната на дъното, като гласувате за доказани негодници. ДПС също е проект на БКП, но това е друга тема, те също са участници във властта. За жалост тях няма кой да ги барне, защото малцинствата винаги си гласуват за тях срещу кебапчета и 20лв. Както казах по-горе, за да има прогрес трябва пълна подмяна на сегашния политически елит, защото той обслужва само своите интереси. Борбата между БСП и ГЕРБ, не е стремеж за добруването на българския народ, те се борят да докопат властта, и те да въртят далаверите, а не опонентите. Така че нека дадем шанс и на други хора, може да не е гарантирано, че те ще оправят държавата, но поне има надежда, докато гласувайки за старите негодници си гарантирате дъното. Аз лично никога не съм гласувал, нито за БСП, нито за ГЕРБ, да не говорим за парии на малцинствата. Аз лично искам да дам шанс за ново бъдеще, за нов политически елит, но 1 птичка пролет не прави. Живеем в демократична страна и се налага мнозинството да проумее това, което казвам, за да си дадем сами шанс за промяна. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички който са в парламента,полицай,прокурори всички който имат власт трябва да са в затвора друг начин няма....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

0000234238-middle.jpg

Макарона ще го бесят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, The-Walk!nG-Dead написа:

Всички който са в парламента,полицай,прокурори всички който имат власт трябва да са в затвора друг начин няма....

кой ще гласува този закон в парламента

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Без умствен капацитет написа:

кой ще гласува този закон в парламента

Народа..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според ОФЦЪтЪ протестиращите против цените на горивата в България са лумпени. Дали и протестиращите във Франция са лумпени? А ОФча главо ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, nikssi написа:

Според ОФЦЪтЪ протестиращите против цените на горивата в България са лумпени. Дали и протестиращите във Франция са лумпени? А ОФча главо ?

е фленските не ги знам, но навсякъде където има нет. има и интернет лумпени, но фактите са тези

Мартин Пенчев е водач на протест за горивата в Бургас, същия Мартин Пенчев е шеф на фирма на Общинският съветник на БСП-Карнобат Господин Русев , племенник на Бенчо Бенчев

и джипа му е с руски номер

Image_7153451_1128.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 17.11.2018 г. в 19:16, Без умствен капацитет написа:

фактите са

че плащаме най- скъпия бенз в Европа по отношение заплати- цени.

От тука насетне не си и офца, ами акото на офцата - ти го кажа по друг начин: дреме ми на сайдера, че си на гербаджийска заплата, ясно?! Стига си ревал, ти си лесен - готови кадри, като теб са добре дошли във всички партии, нема герб, нема бсп, без партийна заплатка миндил, като теб нема да остане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето какво правят френските товарищи...

Сблъсъци на Шанз-Елизе, вътрешният министър вини Льо Пен

Цитат
След седмица на протести в цяла Франция, при които загинаха двама души, а стотици бяха ранени, "Жълтите жилетки", които се противопоставят на по-високите цени на горивата, се мобилизираха отново в събота, включително в Париж. На Шанз-Елизе се стигна до ожесточени сблъсъци с полицията и на прочутия булевард бе издигната барикада, за да попречи на протестиращите да стигнат до президентския дворец, пише "Фигаро". Френският вътрешен министър Кристоф Кастанер обвини "метежниците" от ултрадесницата, които "са откликнали на призива на Марин льо Пен". Вчера тя призова хората да излязат на протест по Шанз-Елизе, тъй като площад "Конкорд" бе затворен за движение.

цялата статия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, определено най активни и провокативни са крайнодесните и крайно левите.  Които дали ще се сетиш от кого са финансирани и с кого са приятели ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.