Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

sliderum

Френските таварищи, също протестират цените на горивата

Препоръчан отговор

Ех, като бях на 25 ме караха да работя на 31 декември и преди това на Коледа. От масата пиян залян яхнах велосипеда ( Балканче) и в една киша вечерта на работа, да разтоварвам камион със салами за капиталистите, щото то нормалния човек пари за салами нямаше. Отидох на работа, свърших сия, ама следващия ден ме хвана яд и почнах да хвърлям пиратки на булеварда под преминаващите коли, хаха. Шефката за малко да ме изгони. Така ли...точно на 31 декември като си смятаха печалбата и аз си тръгнах от работа, сложих една парола на компютър им. Да видиш как ми звъни вечерта преди Нова година да пита за паролата :) Хубави времена бяха. 

Мръсни капиталисти бих казал. 

Прабаба ми викаше нещо - чумата да ви тръшне. Не го разбирах, ама тя бе родена 1905 година. Явно още не сме си взели поука...за жалост. 

преди 5 минути, miro20 написа:

Ко да  смятам, кво съм крал, кво съм натяквал ?? :laughing5: Ехоооо... Айде наздраве :) Друго нямакакво да ти кажа.

То и да кажеш, смисъл няма. Жалко животинче си. Просто ти казвам, че има хора, дето може да им писне от всичко. Не се чувствай толкова защитен, щото защита никой няма в днешно време. Както ти може да ме плашиш, така и всеки друг може да те плаши. А дали кучето само лае...е работа на самото куче. Няма как да си сигурен в това ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Кико написа:

То и да кажеш, смисъл няма. Жалко животинче си. Просто ти казвам, че има хора, дето може да им писне от всичко. Не се чувствай толкова защитен, щото защита никой няма в днешно време. Както ти може да ме плашиш, така и всеки друг може да те плаши. А дали кучето само лае...е работа на самото куче. Няма как да си сигурен в това ;)

Алооо Божинката, идея си нямам нито с какво съм те плашел, нито какви изблици те налитат :)

Ако съм изял  закуската на някого още , да си казва :laughing5:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, miro20 написа:

Алооо Божинката, идея си нямам нито с какво съм те плашел, нито какви изблици те налитат :)

Ако съм изял  закуската на някого още , да си казва :laughing5:

Виждам, че вече си станал доста самонадеян. Преди не бе такъв. Това само затвърждава мнението ми за теб и за останалите робовладелци в България. 

И да, робовладелци не е моя измислица. Още преди години шефа ми, дето е 2 години по-малък от мен, казваше на сина си докато го разкарваше в завода - тука работят робите :)   Не ми приказвай смешки, миличък.  Майстора всеки си намира. 

Дадох ти сърчице, обичам те :) По мъжки, нали се сещаш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия франсета ме изнендаха, честно казано.  Не очаквах това точно от тях. Но е нормално, при положение, че най-"големия" либерал в Европа, управлява точно тая страна. Което доказва само едно - либерализма е огледално отражение на национализма и като цяло в чистата си форма няма никакво бъдеще. Това е нещо като навремето капитализма и социализма/комунизма. Ако някой либерал като Миро още не го е осъзнал, време е да го направи, че чергата ще се подпали и тук, ако във Франция не се справят. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

странно,защо още никой не обвинява чичко Путин за продължаващите национални протести във Франция?

Миро?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не му давай пръста, че ще ти отхапе ръката. В коментарите под други медии има такива кандърми от прозападните тролове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, glen написа:

странно,защо още никой не обвинява чичко Путин за продължаващите национални протести във Франция?

Миро?

Напротив. Още отначалото се направи такава връзка

Именно заради крайните националисти и Льо Пен, която пък знаем от къде се финансира.

Не е сложно да събереш 2+2 .

Отделно че ...https://clubz.bg/76922-franciq_razsledva_rusiq_za_namesa_v_protestite

https://www.dnevnik.bg/sviat/2018/12/09/3359187_franciia_razsledva_ruska_namesa_v_protestite_na_jultte/

Фабриката за тролове си работи на пълни обороти и за Франция  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...