Премини към съдържанието
qnkov

Предложете лазерен принтер 3в1?

Препоръчан отговор

Здравейте. Не помня дали питах преди веднъж, но сега малко по-сериозно, че ще ми трябва тези дни. За домашни условия е принтера. Ще принтирам и сканирам основно. Бюджед до 200 лева да кажем. Ако може да предложите някой принтер доказан и евтин за поддръжка до 200 лева, 3в1, принтер, копир, скенер. В момента имам един page pro 1350w, 6 години вече принтирам с него без да зареждам, ползвам го в годината 3 пъти. Нищо не им разбирам на тия принтери, затова ще трябва да ми обясните.

https://www.office1.bg/hp-lazeren-printer-3-v-1-laserjet-pro-mfp-m26a-a4?gclid=CjwKCAiAlb_fBRBHEiwAzMeEdtKClOBnIdjOZIyjjBAUfyLooTPaLRoYbnY5Rwvl1cH27Ln63Rsh5hoC66QQAvD_BwE

Ето като напиша в нета излиза тоя първи, но нито знам дали е добър, нито дали е евтина поддръжката. ЧЕтох за някакви Брадър, дето са евтини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам в домашни условия това от точно тези Xerox 3025 , но гледам, че инфлацията си казва думата - преди 2 години беше 189.00лв. Доволен съм от машинката. Тонерът е малко по-скъп 120лв, но има разни фирми, които пълнят. Лично аз предпочитам оригинални консумативи-един тонер отиде за около година и половина.

Pozdravi!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, а да питам. За колко страници ти стига, случва ли се нещо с принтера ако седи повече време в неработещ режим. 2/3 от цената за тонер, прибиване. Ще чакам и други предложения. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новите "ефтини" HP-та изобщо не са изгодни - над 100 лева тонер касета за 1000 страници и отделно имаш 130 лева за барабанна касета дето е само за 12000 копия. Но за някой дето "принтира" 6 години без да го зарежда  може и да мине

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това HP дето си го показал не отговаря собствените ти условия, защото цената е 215.88лв и е без тонер. :topsecret2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, qnkov написа:

Добре, а да питам. За колко страници ти стига, случва ли се нещо с принтера ако седи повече време в неработещ режим. 2/3 от цената за тонер, прибиване. Ще чакам и други предложения. 

Това чудо на техниката е взето за детето да си разпечатва тестове, разни други нещица за оцветяване и т.н.  С първия "заводски" тонер изкарах около 700 листа за период от около 1.5-2 години. Просто не съм го товарил много.

Нищо не се случва с принтера когато не работи- просто си стои и чака някой да му пусне нещо за принтиране. Тъй като е вързан с безжичната мрежа може да се разпечатва от всякакви устройства (iOS, Androis & Windows) отделно има функция за отдалечен принтер (не, че другите я нямат) ДА лошото е, че консуматива е скъпичък, но както писах има фирми, които пълнят за 30-40 лева, просто можи би "съм си навил на масрафа" и заради това купувам оригинални консумативи - въпрос на гледна точка.

Поздрави!!!!

пс. Ако искаш добра машина Lexmark MS620, примерно ama  е 2500 левчета - с него се родих в офиса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ммм,,, друго можете ли да предложите? Гледам всякакви из нета, ма знае ли човек. В годината имам да принтирам... 50 листа и да сканирам сигурно 30. Това ще е му на принтера годишно, но не се знае... може и книга да пусна ;0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Загледах се в Xerox WorkCentre 3025B, УСБ и уаифи. 

https://www.emag.bg/lazerno-mnogofunkcionalno-ustrojstvo-xerox-workcentre-3025b-3025v-bi/pd/D2KR4MBBM/?ref=cart_item

240 лева. Заслужава ли си? Предполагам е кпир, принтер, скенер също, пише алл ин оне. Не знам само поддръжката как му е. И дали от емаг си идва с кабела и пълен тонер, реално тонера му ще ми стигне за 3 години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взех си Xerox WorkCentre 3025B. Прилично изглежда, но копирането не ми харесва. Като сложна личната карта и после сякаш е леко размазано. Дали има начин да се направи по чист копи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.