Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, от известно време каквото и да отворя на лаптопа на заден план като сянка ми стои изображението на страницата на Ютюб със екрана и надписите, каквото и да направя, каквото и да отворя в интернет или някоя програма, това не изчезва..

Идеи какъв е проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май се сетих какво е... 

АКО операционната система е Microsoft Windows XP, тук... https://bustatech.com/display-a-webpage-on-your-desktop-window-xp/

Ако е друга системата тогава ще "умуваме".

По-долу нещата, само в случай че горното не помага:

Може ли снимка от Диспечера на задачи, на цял екран и да показва всички процеси ?

Тази страница променя ли се или си стои една и съща ?

Да не би да просто да е зададен като фон скрийншот от YouTube ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows 10. 

Трудно е да кажа дали се променя, просто се вижда прозорчето и надписа от тубата.

3 пъти смях тапета, никаква промяна, при по светъл фон почти не личи, но при по тъмен се набива неприятно.

В момента съм на работа и не мога да направя скрийншот на диспечера...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не би тази страница да си я държал дълго на пауза, и да ти се е отпечатала на дисплея?...

Уж съвременните матрици не правят такива работи, ама знам ли ... Май съм срещал подобни оплаквания из нета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хлапето често заспива гледайки филмчета в тубата....възможно ли е да се отпечатва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи снимка на екрана на лаптопа с телефон/фотоапарат и качи да видим за какво става въпрос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.