Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Наскоро лаптопът ми на близо 7 год. Ейсър сдаде багажа окончателно и аз споделих на баща ми. Днес той ми подари този модел - HP EliteBook 8470p, който на пръв поглед ми изглежда страхотен и на подарен кон зъбите не се гледат, разбира се, но разбрах, че машината е втора ръка. Казаха ми, че е бил използван за 2 год., познат на баща ми работи в магазина и го посъветвал. Аз никога не съм си взимала техника на старо, а и не съм с мн. претенции, ще го използвам само за сърфиране, музика и филми, но искам това да е за дълго.  Като цяло нищо не разбирам от компютри, ще съм благодарна за мненията ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако лаптопът е в изправност, значи си заслужава.

След като е подарък, никой друг не може да го бие като съотношение качество/цена :D 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, endorstoi написа:

Здравейте! Наскоро лаптопът ми на близо 7 год. Ейсър сдаде багажа окончателно и аз споделих на баща ми. Днес той ми подари този модел - HP EliteBook 8470p, който на пръв поглед ми изглежда страхотен и на подарен кон зъбите не се гледат, разбира се, но разбрах, че машината е втора ръка. Казаха ми, че е бил използван за 2 год., познат на баща ми работи в магазина и го посъветвал. Аз никога не съм си взимала техника на старо, а и не съм с мн. претенции, ще го използвам само за сърфиране, музика и филми, но искам това да е за дълго.  Като цяло нищо не разбирам от компютри, ще съм благодарна за мненията ви.

Без да съм запознат с Ейсъра ви, почти съм убеден че този лаптоп който имате сега е с класи над стария ви. HP EliteBook 8470p е висок клас бизнес лаптоп с 14" дисплей, и като бивш собственик на такъв мога да кажа само добри отзиви. Нещо повече тази бизнес серия от 2012г, са направени изцяло от алуминиево-магнезиве корпус, стегната сглобка, все още заменяеми високоволтажни процесори на слот, и конкретно този е и със супер лесно почистване/профилактиране.

Единственото слабо място на този модел спрямо конкурентните модели по това време на излизане е традиционното за тази серия(2570p/8470p/8570p) -малко по-малко изкарва на батерия, но за този модел има опция и за по-голяма 9-клетъчна батерия която се издава отзад.

Другото което се сещам е с коя матрица е 1366х768 или по-добрата 1600х900?  Ако сте с първата ви препоръчвам ако имате възможност да ъпгрейднете с по-високата резолюция -ако смятате да използвате дълго време лаптопа. С по-малката(базовата) всичко изглежда доста едро на 14" дисплей.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.