Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Реших да си махна профила във Фейсбук,но направих голяма глупост като освен, че изтрих снимките, махнах и приятелите един по един- около 450.Бях убеден, че не ми трябва вече и няма да го използвам, затова махнах всякаква информация. Познайте колко дни издържах без месинджър и фейсбук- един...

Това нещо се оказа като да спреш цигарите. Както и да е.

Въпросът ми е има ли как да си върна списъка с приятели, но без да се налага да ги намирам един по един и пак да им пращам покана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, slavi91 написа:

Здравейте! Реших да си махна профила във Фейсбук,но направих голяма глупост като освен, че изтрих снимките, махнах и приятелите един по един- около 450.Бях убеден, че не ми трябва вече и няма да го използвам, затова махнах всякаква информация. Познайте колко дни издържах без месинджър и фейсбук- един...

Това нещо се оказа като да спреш цигарите. Както и да е.

Въпросът ми е има ли как да си върна списъка с приятели, но без да се налага да ги намирам един по един и пак да им пращам покана.

Ако си ги блокирал, отблокираш или махнал просто ги добавяш пак? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто съм ги махнал не съм ги блокирал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, slavi91 написа:

Просто съм ги махнал не съм ги блокирал.

Прати на всички си приятели приятелство и готово.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно това е проблема- това са 450 приятели, едва ли ще си ги спомня и намеря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, slavi91 написа:

Точно това е проблема- това са 450 приятели, едва ли ще си ги спомня и намеря.

Добре всичко ли изтри а историята си там с които си си писал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай със " Намерете приятели "  мисля, че така ще ти излязат същите приятели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти пък много бързо се предаваш! Даже много хубаво си направил, че си ги изтрил всичките един по-един така ще имаш повече стимули все пак да се отървеш от зависимостта от сураттефтера.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои хора са толкова много наивни, че мога да ги излъжа с едно бонбонче и ще го вкарам в кревата и всичко ще ми направи, че даже ще си мълчи! :D

Смятай щом Фейсбук не може да ти изтрие всички публикации и активност на един път! Външни разработчици правят плъгини за браузъра да трият чрез скрипт, който обаче трудно се справя и винаги остава по нещо, макар и зададена ниска скорост на изпълнението. А нашия приятел тук пита някой да му намери бивши приятели! Това не ти е играчка! Ако искаш да си играеш на флиртове, социалната мрежа е против това и те пита строго дали се познаваш с лицето и те увещава да се сприятеляваш само ако се познавате. Камо ли да ти помага да си спомняш с кой си писал. Започваш отначало! За да ти дойде акъла. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност хората са го измислили много добре, но се отказах да го правя.

По всяко време можеш да създадеш архив с цялата си информация, която имаш в профила.

Направих си аз такъв архив и си го изтеглих. Вътре в него има папка приятели, където има всички списъци с приятелите. Сега вече мога да ги потърся и добавя един по един, но не искам  ще оставя профила за изтриване, това наистина си е като някаква зависимост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.