Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Преди две седмици мой роднина ми закупи телефон Samsung Galaxy S6  от Англия. От както го ползвам непрекъснато получавам най-различни известия и реклами като например еднакви известия от Ютюб на някакви клипове и профили, към които не съм се абонирала, за да получавам известия, реклами за игри и най-различни сайтове.. другия проблем който е е батерията.. знам, че по принцип им пада батерията бързо, но този телефон на ден го зареждам 4-5 пъти поне. Изтегля ми се постоянно приложението Cleaner, деинсталирам го и пак се тегли само... в приложенията ми има неща, които според мен са вируси.. пишат се com.bala.bala, reproductor tv chilena и т.н. Постоянно получавам известие да деинсталирам com.bala.bala, защото е опасно.. трия го и пак се появява.. даже днес получих като известие, че това приложение иска да дам разрешение да таксува, но уж натиснах не приемай.. адски забива телефона. Hard reset-нах го, но не става.. всичко си седи изтеглено. Какъв е проблема според вас и как може да се разреши? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталирайте телефона със стоков ROM за България.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай стоков фърмуер , както по- горе казаха, когато сваляш фърмуера гледай да е за регион България.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитах се да изтегля фърмуер от sammobile, но когато кликнах да го изтегля излиза, че няма достъп до този сайт... опитах и чрез сайта samsung-updates, но ще се тегли 11 часа.. а по-бързата версия е premium.. пуснах го да се тегли.. да го чакам ли или правя нещо неправилно.. водя се от клипа, но явно няма да се справя.. много не ги чаткам нещата, въпреки че гледайки клипа мисля, че ще го направя, но май ще го занеса да ми го направят.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, liyadimitrovaax написа:

Опитах се да изтегля фърмуер от sammobile, но когато кликнах да го изтегля излиза, че няма достъп до този сайт... опитах и чрез сайта samsung-updates, но ще се тегли 11 часа.. а по-бързата версия е premium.. пуснах го да се тегли.. да го чакам ли или правя нещо неправилно.. водя се от клипа, но явно няма да се справя.. много не ги чаткам нещата, въпреки че гледайки клипа мисля, че ще го направя, но май ще го занеса да ми го направят.. 

Пуснах да се сваля фърмуер за регион Унгария, до час ще се свали и ще ти дам линк да го изтеглиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фърмуера съм го направил в два архива за да се вместя в 1GB, свалsш двата архива и разархивираш фърмуера след което си действаш като следваш инструкциите от клипа.
https://dox.abv.bg/download?id=8553baff4f
https://dox.abv.bg/download?id=f2f44e06f9

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.