Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Обмислям идея за мобилен стрийм имам възможност да взема този 2ра употреба с остваща 1 година гаранция за 1000 или ще има по-добри сега на намаление идеята е да взема хубав процесор за настолен у нас и чрез TeamViewer да стриймвам

Lenovo 

Intel Core i5-7300HQ (4-ядрен, 2.50 - 3.50 GHz, 6MB ) RAM 8GB (1x 8192MB) - DDR4, GeForce GTX 1050 (2GB GDDR5) 1TB HDD (5400 оборотa/минута) 15.6-инчов (39.62 см.) -1920x1080 (Full HD), IPS матов 2x USB 3.0 1x USB Type-C 1x USB 2.0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напиши пак подробно какво и как ще "стриймваш", че нещо не ми стана ясно от това неграмотно писане. Какъв процесор имаш във вас и защо през TeamViewer?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, Raze написа:

Напиши пак подробно какво и как ще "стриймваш", че нещо не ми стана ясно от това неграмотно писане. Какъв процесор имаш във вас и защо през TeamViewer?

Шма извиняаати не съм спал парапитек съм признавам си ако може по темата ще съм благодарен 

Поръчах си HP 15-bv410nq                1250 гроша

Intel i5-8300H до 4ghz 4core hypertrending

GTX 1050ti 4gb

8gb ram 

1TB HDD 

Мнение за машината? 

Не знам защо с TeamViewer чудех се просто дали има начин. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.