Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравей те искам да попитам имам проблем със микрофона като си сложа ръката на компютъра от прет на капака спира да бучи а като я махна почва много да бучи искам да попитам как мога да го оправя тоя проблем ако някой може да ми помогне ще му благодаря много ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обясни малко по грамотно проблема, иначе опитай да намалиш чувствителността на микрофона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смисал като си сложа ръката от горе на капака спира да бучи като говора по скайп не зависимо каде бучи   като я махна почва да бучи братле не ме ли разбра от какво може да е това и да пробвах това със микрофона да го намаля пак бучи :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, vankata ivanov написа:

Смисал като си сложа ръката от горе на капака спира да бучи като говора по скайп като я махна почва да бучи братле не ме ли разбра от какво може да е това и да пробвах това със микрофона да го намаля пак бучи :) 

Ясно става въпрос за лаптоп, вариантите са, намаляване на микрофона, на скайпа спри автоматичното регулиране на микрофона, иначе няма смисъл от това че си го намалил, смяна на аудио драйвера и като крайна мярка сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, AAUUXX написа:

Ясно става въпрос за лаптоп, вариантите са, намаляване на микрофона, на скайпа спри автоматичното регулиране на микрофона, иначе няма смисъл от това че си го намалил, смяна на аудио драйвера и като крайна мярка сервиз.

Не със PC съм  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, vankata ivanov написа:

Не със PC съм  

Къде горе на капака слагаш ръката и кое спира да бучи ? Направи ли това което по- горе бях написал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, AAUUXX написа:

Къде горе на капака слагаш ръката и кое спира да бучи ? Направи ли това което по- горе бях написал?

Не съм сменил дривера защото сега видях че си писал  а  говоря за капака от горе на  PC не от страни а от горе на него и спира да бучи едно гадно се чува при фр-то ми и прашти + това но сега ще опитам както каза друг дривер за звука 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам, че не си достатъчно грамотен технически за да си провериш зануляването на контакта, в който е включен компютъра ти, но това също е една от възможностите.

Защо го предполагам - щеше да си се сетил и сам за това.

Предлагам ти, ако имаш възможност, но без да купуваш, да вземеш от някъде разклонител с мрежов филтър против смущения. Тествай поведението на микрофона когато компютъра е захранен с него и пиши какъв е резултата.

За сведение - ако в магазин ти кажат, че в даден разклонител има филтър против смущения - това не е гаранция, че наистина го има. Аз лично или при купуването го отварям да за видя дали наистина го има, или си правя сам филтъра с феритен пръстен и кондензатори.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Shreek написа:

Предполагам, че не си достатъчно грамотен технически за да си провериш зануляването на контакта, в който е включен компютъра ти, но това също е една от възможностите.

Защо го предполагам - щеше да си се сетил и сам за това.

Предлагам ти, ако имаш възможност, но без да купуваш, да вземеш от някъде разклонител с мрежов филтър против смущения. Тествай поведението на микрофона когато компютъра е захранен с него и пиши какъв е резултата.

За сведение - ако в магазин ти кажат, че в даден разклонител има филтър против смущения - това не е гаранция, че наистина го има. Аз лично или при купуването го отварям да за видя дали наистина го има, или си правя сам филтъра с феритен пръстен и кондензатори.

Има ли във железариа такъв расклонител с мрежов филтър ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, vankata ivanov написа:

Има ли във железариа такъв расклонител с мрежов филтър ? 

Едва ли. В магазините на Щайнбергер има и не са скъпи, но не са и особено качествени. За подтискате на мрежови смущения обаче стават.

Звечи ми като че някъде се губи маса, зануляване или екраниране, но без да съм до машината ще ми е трудно да позная от къде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.