Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,искам да попитам защо не мога да си пусна .net framework.От тук не става с Windows Update.А от cmd-то с командата:Dism /online /enable-feature /featurename:NetFX3 /All /Source:N:\sources\sxs /LimitAccess не става знам че буквата трябва да се промени ето и снимка от cmd-то и стой така нищо друго не става.image.thumb.png.423a227b64b8be437a4a5650aa2d8b7a.png

image.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ви трябва версия 4.8, опитайте директно с инсталатора. Имайте предвид, че ще трябва да изчакате 3-4 минути докато се инсталира и след това - рестарт на машината. Ето Ви инсталатора за версията за Win 10 - 32 i 64 bit

NDP48-Preview-Web.exe

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не напишеш по конкретно какво точно искаш да направиш, а мълчиш цели 48 минути и съзерцаваш това, което е написано в тази тема бре момче?  Желателно е след като питаш да даваш и отговор, защото вече не съм уверен, че точно това ти е необходимо за инсталация. В този форум има само дечурлига, които трябва да си учат уроците, а не да се занимават с компютри като че ли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И колко време стоя ситуацията от първата снимка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Колев60 написа:

Ако ви трябва версия 4.8, опитайте директно с инсталатора. Имайте предвид, че ще трябва да изчакате 3-4 минути докато се инсталира и след това - рестарт на машината. Ето Ви инсталатора за версията за Win 10 - 32 i 64 bit

NDP48-Preview-Web.exe

10 min

преди 15 часа, Колев60 написа:

Защо не напишеш по конкретно какво точно искаш да направиш, а мълчиш цели 48 минути и съзерцаваш това, което е написано в тази тема бре момче?  Желателно е след като питаш да даваш и отговор, защото вече не съм уверен, че точно това ти е необходимо за инсталация. В този форум има само дечурлига, които трябва да си учат уроците, а не да се занимават с компютри като че ли.

Разбирам те но детето на съседа се разревало защото не съм отивал да му тегля някви игри и отидох.Съжелявам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни кой те е питал за времето и се научи да цитираш правилно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми прати линк да си преинстална компа защото ми писна да се занимавам с това от 1 седмица

Ако може да е windows 10 64x 

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази, за която имам лиценз.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, DarkEdge написа:

Тази, за която имам лиценз.

Аз нямам лиценз но мисля че пак трябва да стане

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.