Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, 

Може ли някой да препоръча програма за видео редакция и/или програма за малки анимации, интро с темплейти... 

Има ли нещо различно от Camtasia, Sony Vegas? 

С какво правят да речем интрота на канали в ютюб?

С какво мога да блурвам лога/надписи /лица. 

Много благодаря в аванс! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Snejana Stefanova написа:

Може много бързо да си направите с готови темплейти, които може да се редактират дори! Само че струват доста пари и ще се наложи да потърсите пиратската версия, която видимо е със задна дата, но рейтинга и почитателите са твърде малко.

С какво мога да блурвам лога/надписи /лица.

Това може и с YouTube редактора, но той няма да заличи оригиналното видео и ще е достъпно за някой кръг от хора.
Прави се отлично от PowerDirector.
Иначе светкавично се прави с туй долу.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без никакви проблеми, можеш да погледнеш ей този сайт - https://panzoid.com/ - Има темплейти, харесваш - редактираш - сваляш - използваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер. Ще опитам днес с предложенията ви. Не знам защо, който и да питам отговорът е Camtasia и Sony Vegas. Вършат работа, но не е това, което търся за видео редакция. Освен това ми трябва да направя интро с текст. Свалих няколко програми - пълна скръб. Панзоид ми допада на първо четене. Благодаря ви много! Ако се сещате още нещо ще бъда благодарна за шерването

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.