Премини към съдържанието
Freakyx

Заплеснах се и минах на червено

Препоръчан отговор

Здравейте, 

Днеска по бул "Евлоги и Христо Георгиеви" посока стадион В. Левски предпоследния светофар се бях отплеснал и минах на червено. Не съм засякъл никой, не съм блъснал пешеходец, не съм сгазил куче, не съм блъснал врабче. Късно, но все пак погледнах светофара и видях, че свети само за надясно и се усетих и спрях веднага, но беше 1-2 метра след светофара. Има камера като тази която съм прикачил. Тази снима ли и да очаквам ли честитка ? 

snimka.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Freakyx написа:

Здравейте, 

Днеска по бул "Евлоги и Христо Георгиеви" посока стадион В. Левски предпоследния светофар се бях отплеснал и минах на червено. Не съм засякъл никой, не съм блъснал пешеходец, не съм сгазил куче, не съм блъснал врабче. Късно, но все пак погледнах светофара и видях, че свети само за надясно и се усетих и спрях веднага, но беше 1-2 метра след светофара. Има камера като тази която съм прикачил. Тази снима ли и да очаквам ли честитка ? 

snimka.png

Много интересно ние откъде да знаем дали тази камера работи. А и не се отплесвай, че резултата е плачевен в повечето случаи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Случва се....   тука поне като те щракнат виждаш светкавица като от фотоапарат.Мен като ме щракнаха първия и единствен път, много добре си спомням,че я видях с периферията.Опитаха се да ме одрусат с 300 евро глоба, но успях да скалапа добра история пред прокурора, и минах метър.Та в крайна сметка нищо не платих.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса ми е дали снима и праща честитки, а не дали работи. Да приемем, че ми липсва късмет и в този момент е работила.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това знаят само тия от КАТ.Тука има много камери, които съм установил,че не работят.А и си има сайт, на който можеш да видиш всички места,където има работещи камери на ниската земя.Сега в бегето да ли има такъв сайт, там е малко бананова история.

П.С.  Сега се сетих,че на излизане от Враца преди години, в посока Ботевград, ме щракнаха и тогава пак се видя тази светкавица за която споменах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези камери в Пловдив ги има същите и са за трафика, отделно ако има кой да гледа на тях, аз не бих се притеснявал че си минал леко на червено. Виждал съм минаване на червено, правене на обратен от крайна дясна лента на червено, каране в насрещното изобщо сме опасни и за това сме на 1-во място по брой загинали при птп в Пловдив-регион от цяла България.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В България няма red-light камери, но не карайте спокойно, защото чичко милиционер може да дебне след кръстовището. За да има такива камери е нужна маркировка, който камерата да следи, че си пресякъл - 2 бели ленти в кръстовището след зебрата. Това е най-обикновена трафик-камера, която уж подпомага светофарната уредба.

Поздрави и Умната по пътищата на татковината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.