Премини към съдържанието
V3n0m40

HTC U Ultra- струва ли си (искам бърз отговор)

Препоръчан отговор

Здравейте! Канех се да си закупя Xiaomi Redmi Note 5, но сега на черния петък намалиха HTC U Ultra от 700лв на 380лв и се чудя да ли да си закупя HTC-то, защото превъзхожда Xiaomi-то с почти всичко, но незнам струва ли си HTC-то като се сетя, че HTC от 2-3 години не могат да се оправят на пазара. Отговорете БЪРЗО, тъй като черният петък свършва след 5 часа.

Edit: Гледах мнения и ревюта и виждам, че уж HTC-то било добро, но искам колкото се може повече мнения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като се има в предвид, че е модел от януари 2017 (почти на 2 години) и процесора му е само с 4 ядра, на фона на бюджетни телефони, които са с 8 ядра вече, нещо не ми се струва оферта.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Raze написа:

Като се има в предвид, че е модел от януари 2017 (почти на 2 години) и процесора му е само с 4 ядра, на фона на бюджетни телефони, които са с 8 ядра вече, нещо не ми се струва оферта.

Остави, че е 4 ядра те са доста по-бързи пък и нали виждал съм тестове. Въпросът ми е само да не се окаже пълен боклук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, V3n0m40 написа:

но сега на черния петък намалиха HTC U Ultra от 700лв на 380лв

Нали знаеш, че това не е реалната му цена? ;) И не, не си заслужава.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, hudyr написа:

Нали знаеш, че това не е реалната му цена? ;) И не, не си заслужава.

Ок както и да е за цената, че не е 700лв. Само искам причина защо не си заслужава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, Raze написа:

модел от януари 2017 (почти на 2 години) и процесора му е само с 4 ядра

Вече е технологично стар модел

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, DarkEdge написа:

Вече е технологично стар модел

Е той затова е и намален :) . Въпреки, че е по-стар, е с по-производителен процесор от Xiaomi Note 5, и дисплеят е по-добър. Само батерията е малко по-слаба.

Мисля, че като цяло си заслужава за тези пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, RudeBoy написа:

Е той затова е и намален :) . Въпреки, че е по-стар, е с по-производителен процесор от Xiaomi Note 5, и дисплеят е по-добър. Само батерията е малко по-слаба.

Донякъде и аз бях на това мнение, но вече си поръчах Xiaomi-то. Както и да е той също е много добър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, RudeBoy написа:

Въпреки, че е по-стар, е с по-производителен процесор от Xiaomi Note 5, и дисплеят е по-добър. Само батерията е малко по-слаба.

Точно този модел на HTC вероятно се купува много слабо, освен ако не го натрисат насила като основен и единствен наличен по магазин или в промоция. Като основен недостатък е тънкия корпус. Тялото щом е тънко, смятай колко лесно ще го повредиш при сядане, лягане, изпускане. Най-лошото е, че може да се огъне. И ЩЕ СЕ ОГЪНЕ! Другото което - качествените камери изискват голяма матрица. Колкото е по-голяма, толкова по-качествено е снимането, улавяне на светлина и по-малко шум! С тънък телефон имаш малка матрица! Поради тънкия си характер, не съм си играл да погледна въобще батерията, защото съм сигурен че е слаба и телефончето ще грее като печена тухличка! :D

Аз също скочих да го грабя, защото съм фен на HTC, ползвам такъв и съм предоволен. Но ми се струва, че хората трябва да се пренасочат към iPhone на Apple! Бях изненадан от резултата на един видео клип, където картината е стабилизирана да не трепери, въобще не шава! Все едно плава в лодка буквално! Оказа се, че "изделието" е направено от специалния телефон Apple iPhone 6s Plus. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.