Премини към съдържанието
kyka1

За ремонта пред блока в който живея

Препоръчан отговор

Здравейте пред моя блок сега се ремонтира по някакъв проект явно но питаш майсторите никой нищо не ти казва, както и да е. Въпроса ми е махнаха от двете страни бордюрите и ги замениха с нови и праят едни кръгчета с цифри на средата на асфалта между тези бордюри. Въпроса ми какво означават тези кръгли точки със цифри дали ще се асфалтира според вас :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, kyka1 написа:

Здравейте пред моя блок сега се ремонтира по някакъв проект явно но питаш майсторите никой нищо не ти казва, както и да е. Въпроса ми е махнаха от двете страни бордюрите и ги замениха с нови и праят едни кръгчета с цифри на средата на асфалта между тези бордюри. Въпроса ми какво означават тези кръгли точки със цифри дали ще се асфалтира според вас :)

На този етап едва ли някой би ви отговорил на въпроса за "кръглите точки със цифри " и дали ще се асфалтира. Единствения запознат по въпроса е министър-председателят на Република България. Той е по тази част. Като дойде за рязането на лентата, можете да го попитате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Колев60 написа:

На този етап едва ли някой би ви отговорил на въпроса за "кръглите точки със цифри " и дали ще се асфалтира. Единствения запознат по въпроса е министър-председателят на Република България. Той е по тази част. Като дойде за рязането на лентата, можете да го попитате.

Или кметът. Той със сигурност е запознат със случая. Надали Тиквата ще се домъкне, за да реже лентата на някакво си асфалтирано предблоково пространство.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, kyka1 написа:

Че те утре ще ви гътнат блока и пак никой няма да знае. И викаш тези от фирмата, която прави ремонта мълчат, защото било строго секретно!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много е вероятно да построят нов блок върху улицата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Колев60 написа:

Единствения запознат по въпроса е министър-председателят на Република България.

грешиш , незнам защо мислите че от него зависи всичко - междублоковите пространства са в обсега на кметска администрация

а и да огледа наоколо - задължително трябва да има информационна табела

работниците не владеят добре бг език - питай за табела, там има срокове, номета на проекта и ще разбереш всичко което те интересува

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Без умствен капацитет написа:

грешиш , незнам защо мислите че от него зависи всичко - междублоковите пространства са в обсега на кметска администрация

а и да огледа наоколо - задължително трябва да има информационна табела

работниците не владеят добре бг език - питай за табела, там има срокове, номета на проекта и ще разбереш всичко което те интересува

При така зададения въпрос смяташ ли, че ще пита или ще търси табели. Да не говорим, че има домоуправител и прочие. Сериозно вече се плаша от подобни теми!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако няма табела ще го глобят, така че това ще е първото които ще сложат - просто автора е като кон с капаци и не чете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, Без умствен капацитет написа:

ако няма табела ще го глобят, така че това ще е първото които ще сложат - просто автора е като кон с капаци и не чете

Хайде стига глупости. На всеки строеж има табелка и се знае за какво става на въпрос. Не е насочен към теб коментара, а и постващия да даде една снимка поне да видим какви марсианци му рисуват пред блока!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз задавам въпрос вие се правите на много устроумни и табели няма ако имаше нямаше да питам във форум...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, kyka1 написа:

Аз задавам въпрос вие се правите на много устроумни и табели няма ако имаше нямаше да питам във форум...

не ти вярвам че нямма табела, но винаги може да пратиш мейл с въпрос до общинската администрация

https://egov.bg/wps/portal/egov/institutions/municipalities/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.