Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте от известно време съм притежател на нов лаптоп, при покупката ми инсталираха някъв уиндоус 10 про, като трябваше аз да го активирам(активирах го), накачих си камара програмки аутокад, сивил, сап и тем подобни но с офис пакета сега ми се наложи да работя с него явно има някъв проблем, като визирам страшно насичане примерно чисто нов файл слагам 50-тина реда без нивки функции и така нататък скролвам и се наблюдава някво страшно насичане, пробвах да го изтрия и да го инсталирам пак и нестава ... Успявам и да го активирам, но нищо насича яко ..... Почти нестава за работа 

Това е торента от замунда.се Microsoft Office 2019 Professional Plus Version 1808 Build 16.0.10730.20102 Retail [32-64bit] Bulgarian

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи точния модел на лаптопа да не се окаже, че той не става за работа, а не офис пакета!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Кажи точния модел на лаптопа да не се окаже, че той не става за работа, а не офис пакета!

Лаптопа е Dell G5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При легален Windows 10 е напълно нормално да не работи офис пакет от торент сайт. Пробвай и с друга версия. Провери също 10 да не се update  в момента и просто това да е причината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

При легален Windows 10 е напълно нормално да не работи офис пакет от торент сайт. Пробвай и с друга версия. Провери също 10 да не се update  в момента и просто това да е причината.

Не е легален уиндоуса.... искаше ми се този пакет да е .... :) по точно тази версия, сега ще пробвам с по стара версия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Петър Иванов Гюров написа:

Не е легален уиндоуса.... искаше ми се този пакет да е .... :) по точно тази версия, сега ще пробвам с по стара версия

Виж все пак да не си прави updates. С другите приложения имаш ли проблеми?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Без умствен капацитет написа:

10 си работи без да се активира, направила си тъпо нещо

Ем така ми казаха от фирмата от която го закупих че е качен но трябва аз да го активирам и затова кой да знае че няма нужда

да опита 2003, той вече няма ъпдейт

Е искаше ми се да ползвам най-новия, но ако това е начина ще си тегля пак 2003 или 2007

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2003 e лек, този е орязан и може би ще е ти върви

http:// ............................................................/banan?id=89639&hit=1&t=soft

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2003 e лек

с i7 8750, GF GTX1050ti, 16 ram i 128 ssd е лаптопа ... невярвам да му тежи 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ето и оригинални версии от сайта на майкрософт

https://tb.rg-adguard.net/public.php

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Качих 2016 по абсолютно същия начин със същия активатор.... определено върви по добре засега ще карам с него някой ако се сети защо 2019 не върви ще съм благодарен.

Лека и спокойна вечер на всички, благодаря на всички които помогнаха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирани ли са всички нужни драйвери? Дай снимка от "device manager". Това насичане при скролване само при офиса ли се наблюдава?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Raze написа:

Инсталирани ли са всички нужни драйвери? Дай снимка от "device manager". Това насичане при скролване само при офиса ли се наблюдава?

Би трябвало да са инсталирани, всичко др ми изглежда наред, сега с 2016 си е ок, качих от девайс мениджър снимка но кое конкретно ти трябва 

Untitled.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, Raze написа:

Това насичане при скролване само при офиса ли се наблюдава?

И идеята за device manager е, че ако има липсващ видео драйвер примерно няма да можеш да ползваш хардуерно ускорение и поради това ще ти насича скролването.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Raze написа:

И идеята за device manager е, че ако има липсващ видео драйвер примерно няма да можеш да ползваш хардуерно ускорение и поради това ще ти насича скролването.

10 има ъдейти и немогат да се спрат, така че драйвери винаги ще има, най вероятно има доста интернет боклук

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма невъзможни неща. Специално автоматичното инсталиране на драйвери се спира и то много лесно. А и windows 10 няма база данни за всеки чипсет или видеокарта, които излизат постоянно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

спират се но след рестарт се пускат сами ;)

а има доста голяма база данни

• Ядосан 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

спират се но след рестарт се пускат сами ;)

а има доста голяма база данни

Говорим за различни неща - автоматичното изтегляне на драйвери е съвсем различно от windows update:

https://www.isunshare.com/windows-10/change-device-installation-settings-in-windows-10.html

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Raze написа:

Говорим за различни неща - автоматичното изтегляне на драйвери е съвсем различно от windows update:

https://www.isunshare.com/windows-10/change-device-installation-settings-in-windows-10.html

лично аз съм се убедил че ъпдейтите са доста добри

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам нужда от помощ! Моля, кажете ми откъде мога да си изтегля Мicrosoft Officе. :crying10:Изтеглях няколко MS Office - 2007, 2010, но всички искат продуктови ключове, потърсих и тях, опитах и с тях, но пак не стана :helpwanted3:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.