Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Много бих се радвала, ако някой се отзове и ми каже какво мога да направя , за да разреша този проблем. Така , наложи ми се да използвам вайбъра на лаптопа и нали всичко точно въведох номера, след това сканирах , за да мога да вляза ( и преди съм го правила, но сега не очаквах това). Та , след сканирането програмата се затвори и се появи малко прозорче , на което пишеше Viber upgrade... и сигурно 40 минути съм чакала да се промени нещо, но уви ..... нищо. Реших да затворя това прозорче и от тогава до сега не мога да вляза в самата програма, зарежда ми около 3 секунди мишката и вайбър не се отваря. Рестартирах лаптопа и винаги при включване се показва Viber , а сега го няма и отново не мога да вляза. Не знам какво да правя, ако го изключа и го оставя , а на сутринта вляза, дали ще е пак същото и дали сега мога да променя нещо? Ще съм благодарна за споделяне на мнения и за помощ вероятно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя е операционната система ?

Опитай да ДЕинсталираш каквато имаш инсталирана сега и да свалиш последната версия от https://download.cdn.viber.com/desktop/windows/ViberSetup.exe ...

Ако си с Windows XP: Този линк може и да проработи, ако не, в темата долу има и други:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Freem@n написа:

Коя е операционната система ?

Опитай да ДЕинсталираш каквато имаш инсталирана сега и да свалиш последната версия от https://download.cdn.viber.com/desktop/windows/ViberSetup.exe ...

Ако си с Windows XP: Този линк може и да проработи, ако не, в темата долу има и други:

С Windows 7 съм 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Пробвайте с

преди 11 часа, Freem@n написа:

Може първо да се пробва да се инсталира върху старата версия. Ако възникне проблем със стартиането, тогава да се деинсталира и да се инсталира отново.

Или да използва портативна версия - ViberPortable_9.8.5.7
Изтегляте и разархивирате архива. Стартирате разархивирания ViberPortable_9.8.5.7.paf.exe и указвате място за разопаковане на портативната версия. По подразбиране това е подпапка в папката от която е стартиран инсталаторът на портативната версия.
Ако изберете примерно да свалите файла в D:\Portables ще се създаде D:\Portables\viiberportable папка, от където можете да стартирате файла ViberPortable.exe
Важно! Преди всеки рестарт на компютъра трябва да излизате от програмата. Иначе следващото й стартиране ще генерира грешка. Е, можете след затваряне на прозореца с грешката да стартирате отново и вайбър ще тръгне нормално.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при мен Viber нещо се срива от вчера насам. Отваря се - остава на бял екран и крашва. Повторно дори не се и пуска. Инсталирах XP версията, но при всеки рестарт на компютъра, то Viber се ъпгрейдва до неработещата версия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

От няколко дни съм с версия 9.8.5.7 портативна и си работи

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като не е от официалния сайт, то дали няма как да има пъхнато нещо, което да не осигурява същата защита, която вайбър осигурява?

Не, че се използва за кой знае какви цели, но все пак, ако някой е по-предпазлив.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.