Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Има един лаф, че ако погледнеш нещо, даже с дефект, достатъчно отдалеч, то ще изглежда добре. Та чувствате ли се умни на място, в което потребителите имат сериозни пропуски в общата си култура, да не говорим за науки, имат проблеми с правописа и не знаят значението на думите, които използват?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чувствам се вундеркинд в тоя фором. 

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Silvering написа:

Чувствам се вундеркинд в тоя фором. 

Ти си такъв спрямо поне някои хора... :D Ама ми открадна репликата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, аm-аm написа:

в което потребителите имат сериозни пропуски в общата си култура, да не говорим за науки, имат проблеми с правописа и не знаят значението на думите, които използват

...Имат личностни разстройства, в обществото са в трета глуха, неспособни са за водене на нормален живот и т.н. Положителното в случая е, че можеш да се успокоиш, че съществуват по-пропаднали и от теб индивиди.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Избиваш комплекси. И няма дума като умен. 

Всеки е гений. Но, ако се съди по способността на една риба да изкачи някое дърво, тя ще живее целия си живот смятайки, че е глупава

Ще се сетиш от кого е ЦИТАТА, все пак, човек с начално образование щом цитира нещо,  от някого,  не може човек като теб с 5 ВИШИ, да не знае от кого е цитата.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е важно как се чувстваш. Важно е потребителите да си бъдат полезни един на друг. Това е и основната цел, с която е създаден този и други форуми.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Полезност дебне отвсякъде.

преди 4 минути, Mediterranean написа:

Хомосексуалистите също не са болни, а с объркани хромозоми в зародиш. Тези хромозоми не могат да се преподреждат веднъж след като са се родили така. Опомнете се!

преди 44 минути, acnekt написа:

Всеки е гений.

Във всеки от нас спи един гений. И с всеки ден все по-дълбоко.

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За каква полезност иде реч? Това за хомосексуализма отдавна се знае.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Mediterranean написа:

За каква полезност иде реч? Това за хомосексуализма отдавна се знае.

По-добре поучи малко от един бивш модератор на калдата: https://stalik.wordpress.com/statii/transseksualnost-transpolovost-vyprosi-otgovori/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма какво сега тук да уча, аз съм учила по биология в училище навремето.

Тук пише достатъчно за хромозомите и не е трудно да се сетим, че там седи разковничето за бисексуалността, хомосексуалността и т.н.  - http://www.eurogentest.org/index.php?id=596

Един малък откъс:

Какво трябва да запомним

• Аномалиите се унаследяват или се случват около периода на забременяването.
  • Аномалията не може да бъде коригирана- тя остава за цял живот.
  • Аномалията не е заразна. Следователно носител на транслокация може например да бъде донор на кръв.
  • Често хората се чувстват виновни за хромозомните аномалии, които се предават в семейството. Важно е да се запомни, че никой не е виновен и никой не е направил нещо, с което да причини случилото се.
  • По- голямата част от носителите на балансирани хромозомни аномалии, могат да имат напълно здрави деца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич много странна тема. Как така некой се чуства умен? Или знае че е умен или знае че е прост.

Хората сме кукувци общо взето. Обаче грозния си знае че е грозен дебелите си знаят че са дебели що така само глупавите не знаят че са глупави па се чустват умни? Хахаааа

Е аз знам че съм си прост. Твойта тема не ме научи на нищо ново ебаси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм прочел Винету, значи съм умен.

• Ха-ха 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sliderum написа:

Аз съм прочел Винету, значи съм умен.

Аз съм го чел два пъти. Да го разбера де, щот съм тъп...

• Еха 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Mediterranean написа:

Няма какво сега тук да уча, аз съм учила по биология в училище навремето.

...

Един малък откъс:

...

Тези дето са научени и си мислят, че не трябва да учат до гроба по-добре да не сте учили изобщо. Отделно даваш линк обясняващ наследяване на хромозоми, който по никакъв начин не обяснява фантасмагориите, които си си съчинила:

преди 9 часа, Mediterranean написа:

Хомосексуалистите също не са болни, а с объркани хромозоми в зародиш.

Ако кажеш какво се е "объркало"  ще ти бъда адски благодарен. Ще го ползвам за защита на номинацията ми за Нобелова награда.

преди 33 минути, ОдаР написа:

Аз съм го чел два пъти. Да го разбера де, щот съм тъп...

Последно, два пъти си по-умен или два пъти си по-прост?

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, аm-аm написа:

Последно, два пъти си по-умен или два пъти си по-прост?

Два пъти по- умен от тези, дето се имат за умни. Иначе съм прост... много пъти.

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, angel_a написа:

Пич много странна тема. Как така некой се чуства умен? Или знае че е умен или знае че е прост.

Нещата са относителни. Т.е. съотнасят се.

А самооценката за собственото интелектуално ниво е реална само, ако индивида разполага с изключително високо интелектуално ниво. С две думи, почти всеки е заблуден, а във форума може да видиш големи "капацитети" с пробойни и в общата си култура. Имаше някакъв синдром, който обяснява защо простите са толкова прости, че не могат да разберат, че са прости. Нещо подобно е Ефектът на Дънинг-Крюгер - когнитивна склонност, при която неквалифицирани индивиди страдат от илюзорно превъзходство, поради което погрешно оценяват способностите си много по-високо от средното.

Ако човешкият мозък беше толкова прост, че да можем да го разберем, ние щяхме да сме толкова прости, че да не можем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, аm-аm написа:

А самооценката за собственото интелектуално ниво е реална само, ако индивида разполага с изключително високо интелектуално ниво.

Нъцки. Никой не може да се самооцени правилно. Без значение от нивото, което си представя че е достигнал. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Деянчо написа:

...Имат личностни разстройства, в обществото са в трета глуха, неспособни са за водене на нормален живот и т.н. Положителното в случая е, че можеш да се успокоиш, че съществуват по-пропаднали и от теб индивиди.

Икебана никой не ти е виновен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, аm-аm написа:

Нещата са относителни. Т.е. (Тоест) съотнасят се.  Относителни и съотнасят  са две различни неща.  Не са релевантни.

(А) Самооценката за собственото интелектуално ниво  (Не се разбира) е реална само, ако индивидЪТ(той()) разполага с изключително високо интелектуално ниво ??? Не се разбира. С две думи (НЕ СА ДВЕ ДУМИ), почти всеки е заблуден, а във форума може да видиш големи "капацитети" с пробойни (и) в общата си(ИМ) култура. Имаше някакъв синдром, който обяснява защо простите са толкова прости(Няма такъв синдром, това е ЕФЕКТ и е за некомпетентните), че не могат да разберат, че са прости. Нещо подобно(Синдром и Ефект не е едно и също) е Ефектът на Дънинг-Крюгер - (мета)когнитивна склонност ??? Пак не се разбира може би неспособност, при която неквалифицирани индивиди страдат от илюзорно превъзходство, поради което погрешно оценяват способностите си много по-високо от средното. Браво на Уикипедия https://bg.wikipedia.org/wiki/Ефект_на_Дънинг-Крюгер

Ако човешкият мозък беше толкова прост, че да можем да го разберем, ние щяхме да сме толкова прости, че да не можем. Не се разбира. Прилича на тавтология.

В главата ти е каша, събери си мислите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пишеш, че не разбираш, пък казваш, че проблема не е в теб haha.png Аумито имаше такъв лаф: ако сметките не ѝ излизат, значи подаващият факти греши.

преди 1 час, sliderum написа:

Нъцки. Никой не може да се самооцени правилно. Без значение от нивото, което си представя че е достигнал. 

Значи според теб интелекта няма практическо приложение и не носи знание.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, аm-аm написа:

.Значи според теб интелекта няма практическо приложение и не носи знание.

Интелектът, може да се използва и по предназначение. Което не значи, че е самодостатъчен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, sliderum написа:

Интелектът, може да се използва и по предназначение.

Но да прави оценка, не е употреба по предназначение, а е противопоказно, викаш.

ПП: Чакам ацнект да напълни три члена. Това си е множествен оргазъм, къде другаде ще му се отдаде sad.png

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, аm-аm написа:

Но да прави оценка, не е употреба по предназначение, а е противопоказно, викаш.

Доколко е в състояние да прави оценка, дори нещо повече от само оценка, ще разбереш, като прочетеш за геоцентричният модел. Там всичко си има, и учени с много висок интелект,  и науки са използувани, доколкото е имало в ония времена и в каквото състояние на възможностите си са били науките, които ги е имало в онези времена. Оказа се малко по-късно, че на учените  хора него време, въпреки интелектът им и жизненият опит и всичко останало и въпреки, че всичко е изглеждало обяснено задоволително добре...Че всъщност са сгрешили, че наблюденията не са били достатъчни, нито като количество, нито като мащаб, нито като ъгъл и че просто се е наложила да нагаждат модели, схеми формули и прочие. Употребявали са интелекта си на халост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, PigManu написа:

Икебана никой не ти е виновен.

Защо ме наричаш икебана и защо непрекъснато ме преследваш?

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.