Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!Ако може приемам съвети и искам помощ...От Виваком ми спряха картата а съм в Италия и останах с 3 свободни канала,разрових се и открих на 39градуса на Hellas sat свободен букет с Нова и Бтв.С декодера на Вива мога ли от 45 градуса да върна на 39 и да гледам временно докато се прибера в милата родина и си подновя абонамента?Да не би тези декодери на Вива да са само за Вива и Basta?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Италиано написа:

Здравейте!Ако може приемам съвети и искам помощ...От Виваком ми спряха картата а съм в Италия и останах с 3 свободни канала,разрових се и открих на 39градуса на Hellas sat свободен букет с Нова и Бтв.С декодера на Вива мога ли от 45 градуса да върна на 39 и да гледам временно докато се прибера в милата родина и си подновя абонамента?Да не би тези декодери на Вива да са само за Вива и Basta?

Хич пък да нямаш познат в България, който да ти поднови абонамента?

Иначе прати ЛС н @Белгиеца, за да ти обясни как да гелдаш безплатно сателитни телевизии. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 25.11.2018 г. в 2:16, Италиано написа:

Здравейте!

...разрових се и открих на 39градуса на Hellas sat свободен букет с Нова и Бтв.С декодера на Вива мога ли от 45 градуса да върна на 39 и да гледам временно докато се прибера в милата родина и си подновя абонамента?

Не се връща на 39 от 45 , а се слага втори конвертор до първия и се ловят и двата сателита с приемника Edision Primo от Amazon.de само за 60 евро с безплатна доставка в Италия. Ако си имате и италиански амазон може и от него и от френския също може. Значи от двата сателита гледаш всичките които са в списъка на безплатните с мултистрийм. А от 5 градуса запад имаш и всичките италиански и френски със същия приемник пак от мултистрийм без пари.
А пък жабарите из Европа като не знаят че могат да гледат със същия приемник техните национални телевизии, плащат два или три пъти по-скъпо за специален италиански приемник който иска регистрация с кодиче фискале.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.