Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам таблет Prestigio Wize 3407 и от известно време се завъртя огледално, и не знам какво да направя. Някой Знае ли дали ще мога сама да го оправя или трябва да го занеса на сервиз?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си че това може да е от "Опциите за програмисти" най-долу в настройките... те включени ли са ? Ако не, в "Дисплей" / "Екран" няма ли някаква настройка за въпросното проблемче ?

Аз всъщност даже не съм сигурен какво значи "завъртян огледално" ... на пейзажен режим ли стои или на портретен ? Работи ли ориентацията или точно тя е проблема ?

Може да опиташ да му инсталираш Rotation Controller или някое от тези: https://play.google.com/store/apps/collection/search_results_cluster_apps?clp=ggERCg9zZXQgb3JpZW50YXRpb24%3D:S:ANO1ljJobeU&gsr=ChSCAREKD3NldCBvcmllbnRhdGlvbg%3D%3D:S:ANO1ljJzC7I

С тяхна помощ можеш принудително да му сменяш ориентацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук на клипа се вижда как се задържа бутона за захранване/заключване за кратко, след което пак с него се изключва екрана и след това е оправено... но едва ли действа на всяко устройство.

Има и друго уж решение, но е дългичко а и както чета в коментарите, тъча/докосването изглежда че се обръща отделно, тоест трябва да се "поправи" и то отделно ... така че общо взето - сложничко е.

Може и да провериш дали случайно Опции за разработчици не са включени и от там, в раздел "Рисунка", да видиш дали настройката "Наслаг. на RTL оформление" ( force RTL layout direction) не е включена и ако е - да я изключиш... но ако си нулирала до фабрични настройки, тя и да е била - би трябвало сама да се е изключила.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едни заводски настройки дали няма оправят проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да има проблем с accelerometer, ако е гаранционен се възползвай от гаранцията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.