Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

преди около 2 седмици си закупих нов компютър , след известно време забелязах нещо странно , случва се когато играя някоя игра , екрана ми става черен за няколко секунди и след това  се оправя , след няколко секунди отново става черен и така докато не излезя от играта, , та въпросът ми е какъв би могъл да бъде проблем , според мен е видео картата , но не съм сигурен.Да добавя също ,че използвам 2 монитора , мислех си ,че е от това ,но когато изключа единия ,това с екрана отново се получава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не знам кое точно прави проблем ,за това питам ,за да знам какво да правя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да кажеш какво желязо имаш. На конкретното желязо извеждащо картина коя версия на драйвера си сложил, пробвал ли си с друга? Колко горещо е желязото?

Може да кажеш коя боза ползваш и колко вкиснала е тя?

Конкретната игра или всичките при които се случва?

Може да го занесеш в сервиз.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ето няколко репорта за температурите и вида на видеокартата със съответния драйвер.Случва се само при някои игри ,не при всички - Dota 2 , league of legends,warcraft 3.

Report.txt

Report2.txt

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова ли е сложно да напишеш
Дъно:Еди кво си

Захранване:Модел  блабла...И да дадеш пълна информация за тая щайга.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето информацията:

Захранването е  -  Chieftec Iarena APB - 500 500W

info.txt

Вчера направих нов опит да махна изцяло единия монитор и мисля,че нямаше проблем след това , може би  няма достатъчно захранване и за двете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не иска да се занимава да тегли файлове, за да получи информация за характеристики. Човек, просто напиши с какъв компютър разполагаш и какъв windows му е инсталиран...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

WINDOWS 10 x64

Motherboard:
      CPU Type                                          OctalCore AMD FX-8300, 3624 MHz (18 x 201)
      Motherboard Name                                  Gigabyte ga 78lmt-s2 r2 am3+amd760g
      Motherboard Chipset                               AMD 760G/780G/780V/785G/790GX/880G/890GX, AMD K15
      System Memory                                     8192 MB  (DDR3-1600 DDR3 SDRAM)

Display:
      Video Adapter                                     GeForce GT 1030  (2 GB)

Захранването е  -  Chieftec Iarena APB - 500 500W

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.