Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте от скоро имам Huawei mate 20 lite и нещо messenger ми прави един бъг. При стартиране и след като телефона е бил заключен и не е пипан определено време ми изписва за момент waiting for network и след това всичко си работи нормално. Нямам пропускане на съобщения когато е заключен, но е дразнещо това съобщение. Мисля че съм направила всички необходими настройки, но моля някой да ми даде решение на проблема и да напише стъпките в менюто много подробно. Менюто ми е на български. Пробвал съм изчистване на кеша и данните и преинсталиране и не помага

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какъв е проблема, щом работи нормално?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че това си е функция на приложението, когато го стартираш ти показва кога е свързано към мрежата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не че е голям проблем но ми го изписва винаги когато телефона е по седял и не съм използвала приложението. А на стария ми телефон, който беше по нисък клас това го нямаше и затова помислих, че е някакъв проблем. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За колко време се показва това съобщение, докато изпише Connected ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но интересува ме дали и друг е имал такъв проблем и дали е само при мен този бъг. Все пак модела е на два месеца и мисля че това не е от него, а от самия messenger. Но някой е наясно с нещата да сподели

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с Redmi 5 (с MIUI 10 и Nougat 7.1.2) отскоро и също съм го забелязал това. В настройките съм задал да си работи нормално, докато дисплеят е изключен т.е. да не спира нито данните, нито самото приложение и си получавам известия при ново съобщение, но въпреки това ми го изписва. Вероятно може да се оправи, но не съм го бърникал повече. Ако на теб ти се занимава, разръчкай си настройките на самото приложение (там като влезеш има настройки за оптимизиране на батерията, на разрешенията, за автостартиране и т.н.) и виж дали няма да има промяна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.