Премини към съдържанието
MasterGunny

Инсталиране на windows на нов лаптоп(ASUS)

Препоръчан отговор

Здравейте, купих си нов лаптоп, но имам проблем с инсталирането на windows.Проблемът е там, че не мога да конфигурирам boot менюто и не мога да задам от къде да бутне инсталационния файл.Лаптопа е ASUS FX504GD-E4075.Ето какво показва в BIOS-a - https://postimg.cc/gallery/2nyb3egp4/ .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо трябва да си направиш инсталационна медия - буутваща флашка, със записан на нея имидж на операционна система. Слагаш я на съответното място в лаптопа, рестартираш, влизаш в BIOS, и тогава трябва да ти се покаже като възможност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, RudeBoy написа:

Първо трябва да си направиш инсталационна медия - буутваща флашка, със записан на нея имидж на операционна система. Слагаш я на съответното място в лаптопа, рестартираш, влизаш в BIOS, и тогава трябва да ти се покаже като възможност.

Имам флашка и съм е сложил, но не я вижда.Има нещо друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам се опитваш да инсталираш windows 10? Отиди на сайта на microsoft и с техния инструмент си изтелги и запиши windows, то ще ти го направи както трябва.

https://www.microsoft.com/bg-bg/software-download/windows10

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи каквото ти казах и ще стане!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Raze написа:

Направи каквото ти казах и ще стане!

Голямо БЛАГОДАРЯ!Всичко стана както трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.