Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

При стартиране на компютъра излиза този надпис от снимката и без да натискам нищо се скрива и се стартира монитора какво да направя за да не се появава

3AFF58CF-5D1A-4978-B43A-EECF02EC09F4.jpeg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Целта е да не излиза всеки път при стартиране на PC

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И защо?... Нормално е да излиза. Това са ти различните възможности, които може да искаш да използваш, преди да зареди ОС. Всеки компютър изкарва подобни надписи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eми на стария ми монитор не се появяваха теЗи надписи след като смених мониторите взеха да се появяват надписи в долния десен ъгъл и се изписва посредата марката на дъното

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези надписи ги изкарва компютърът, а не мониторът. Така че няма логика в това, което си написала.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влез в BIOS и виж дали има опция да се изключат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Post screen миля,че е опцията,ако има такава в биоса трябва да я направиш на disable,тя е включена по подразбиране иначе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

POST е информация за хардуера, това е просто някакво инфо с възможните клавишни комбинации. Възможно е и предния монитор да е включвал по-бавно и затова този надпис да не се е виждал, не че го е нямало.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Raze написа:

POST е информация за хардуера

Да,но те не бяха ли няколко опции в това меню post..........аз говоря по памет,трябва сега да вляза в биоса да видя,но имах подобни опции за избор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.