Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Irena Dimitrova

Samsung Galaxy S8 edge - възстановяване на снимки

Препоръчан отговор

Здравейте! Моля Ви за съвет! Имам телефон Samsung Galaxy S8 edge , но за жалост паднах и телефона се счупи. Много искам да си възстановя снимките от галерията. Опитах няколко начина,но неуспешно... Поставих USB кабел на телефона към лаптопа и изписва ,че няма абсолютно нищо в него. Възможно ли е при падането телефона да е изгубил каквито и да е файлове и данни, или пък трябва да се отключи ,за да се даде разрешение за работа с лаптопа? Заключен е с парола и неуспявам да я въведа правилно,но виждам ,че ми идват известия от интернет - месинджър , фейсбук, вайбър. Освен включения Wi-Fi е включен и bluetooth. Има ли други начини ,с които мога да стигна до снимките или се налага смяна на дисплея + стъклото ? Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да провериш на https://photos.google.com/ дали не са се качили... но дори и да има, най-вероятно няма да са оригиналите, по подразбиране Google Photos е настроен да качва смалени изображения с по-ниска от резолюцията на камерата на телефона.

П.С: Имаш ли Samsung Акаунт вписан в телефона ? Ако да, е много вероятно снимките ти да са се качили и на него... (В Samsung Cloud) Tоест като се впишеш на друг Samsung телефон със същия акаунт, да можеш ги възстановиш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отделеното време и отговора!
Дори да имам такъв Акаунт ,не помня паролата ....ако съм си  направила е още с купуването на телефона и със сигурност не помня.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не показва защото трябва да отключиш телефона първо. Мярка за сигурност е.

Ако имаш включен bluetooth, може с програма да свържеш лаптопа към него и да си ги дръпнеш. Но трябва да разрешиш достъп на лаптопа(от телефона) тъч-скрийна работи ли правилно? Защото ако може да го отключиш ще е възможно да разрешиш достъп до телефона.  Другият вариант ако съвсем е зле ситуацията да ти се дадат инструкции как да инсталираш къстъм рековъри и от там вече или в SD карта може да си ги бекъпнеш или на флашка с OTG кабел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимки в телефон се пазят само в мемори картата.

Имай го предвид - за следващия ти телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sorry че не успях да помогна... все пак - занапред може да ползваш услуги като OneDrive, Yandex Disk, споменатите вече Google Photos и MEGA.NZ ... за резервни копия.

Пръстовия отпечатък не е ли настроен ?

Всъщност, има платена програма за изтриване на заключването на екрана, не знам какви са възможностите на тестовата й безплатна версия, но има даже статия специално за S8 как става:

Bypass Samsung S8 Lock Screen, How to Unlock Galaxy S8

http://www.samsung-android-transfer.com/uploads/soft/android-toolkit.exe

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повечето от тези програми работят на принципа на брутфорсване. Дори искат и включен ADB за да се опитат да познаят комбинацията или да инсталират експлоит с който да руутнат устройството и да вземе хеша  на паролата или шаблона и после се кракват и така "отключен". За това най-сигурният метод(ако говорим за заключен екран) е чрез рековъри, заключен екран не означава криптирани данни за това може да се направи. От всичкия JunkWare който съм пробвал докато работех в сервиз с ползвах FonePaw и Dr.Fone.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Mr.n0b0dy написа:

[...]Ако имаш включен bluetooth, може с програма да свържеш лаптопа към него и да си ги дръпнеш.[...]

Най-лесно според мен ще е с Bluetooth File Transfer или друга подобна. Инсталира се на еди кой си друг Android телефон и се свързва въпросния към "пострадалия".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, [email protected] написа:

Най-лесно според мен ще е с Bluetooth File Transfer или друга подобна. Инсталира се на еди кой си друг Android телефон и се свързва въпросния към "пострадалия".

OBEX Explorer за bluetooth устройства

Лесна за използване и много полезна програма, само се разрешава компютъра да се свърже към телефона и няма нужда да се клика за всеки отделен файл.

@[email protected] То това приложение работи на същият принцип с OBEX протокола ама нещо ми бави като искам да "експлорвам" телефон от компютър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОГРОМНИ благодарности на :

[email protected]

помогна ми да стигна до снимките!
Благодаря и на останалите!
Всеки ваш коментар беше важен за мен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиди в някой сервиз, където ще могат да ти свършат тази услуга.

Докато напиша, той проблема се решил :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...